Příběh

2. února 2007 v 19:32 | Don stránky |  Mafia
Je počátek třicátých let minulého století a ve Spojených státech se to jen hemží mafiánskými gangy. Tommy Angelo (náš hlavní hrdina) si na živobytí vydělává taxikařinou. Jeho revírem je městečko Lost Heaven.

Jednoho dne se však jeho život od základů změní. Dostává se totiž do přestřelky gangů dvou hlavních mafiánských rivalů: Dona Morelliho a Dona Salieriho. Když je auto Salieriho rozstříleno na cucky, nezbývá mu nic jiného, než spolu se svými kumpány Pauliem a Samem nasednout do blízkého taxíku, který shodou okolností patří právě Tommymu. Následuje zběsilá honička ulicemi města, ve které musí Tommy ujet svým pronásledovatelům (to je 1.mise). I když se mu to samozřejmě povede, snaží se rychle na všechno zapomenout a věnovat se dál své práci. To ale rozhodně neplatí o Morellim, který hned druhý den posílá své muže, aby našli a zničili Tommův taxík. Když to Tommy vidí, neváhá ani minutu a utíká do Salieriho baru (3.mise). Tam si uvědomuje, co se vlastně stalo. Přišel o své živobytí. Přijímá tedy práci poskoka pro rodinu Saliery. Od nynějška se jeho nejlepšími kamarády stali Sam s Pauliem a brokovnice s revolverem. Pak přijde konec třicátých let a Tommy se ocitne v náručích spravedlnosti.

Celý tento příběh je během hry vyprávěn jako retrospektiva, kdy Tommy sedí u policie a detektivovi Normanovi se zpovídá ze svých hříchů. Nutno podotknout, že jich opravdu není málo.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Kdo je borec?

Angelo 27.4% (66)
Pauli 53.1% (128)
Sam 5% (12)
Morelo 3.3% (8)
Rapl 6.6% (16)
tu neni 4.6% (11)

Komentáře

1 Mafián Mafián | 11. dubna 2008 v 14:06 | Reagovat

Angello se píše s dvěma L stejně tak i Morello, Paulie se píše Paulie a neurážej Ralpha!!!

2 kubosta kubosta | E-mail | 4. září 2008 v 16:17 | Reagovat

Tommy Angelo se pise takhle "Tommy Angelo" a Rapl je nahodou dobrej

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama