Návod na kampaň 2.část

22. února 2007 v 14:49 | Don stránky |  Návody na Mafii
Omerta
Po rozmluvě se Salierem si skočte k Vincenzovi pro zbraně a pak za Ralphem pro auto. Leží zrovna pod jedním, ale udělá si na Vás čas.
Nejdříve zajeďte do čínské čtvrti za Biffim. Je na trochu jiném místě, ale opět na svém náměstí. Poradí Vám dalšího informátora a ten je na jihu Central Island. Ani ten však nic neví. Dá však dobrý tip. Joe který je někde pod mostem u Bertoneho autoservisu, něco jistě ví.
Nejdete ho tam ještě se třemi kámoši. Je to ten plešatý uprostřed. Protože nechce nic říct dejte mu pár ran pěstí a hned víte kde by mohl Frank být. Policie ho ukrývá v Oakwood a když tam přijedete akorát ho převážejí na letiště. Rychle vůz otočte a jeďte za ním. Auto se na mapě neobjeví, ale na radaru je zobrazeno jako delší bílá čára. Jinak si pamatujte že jedou na letiště.
Na letišti se prostřílejte přes vstupní halu a když Frank uteče druhou stranou koukněte se do lékárničky a posbírejte zbraně a náboje. Pak se za ním vydejte ven. Venku se dejte doprava k letadlu a počkejte až kolem projede náklaďák. Jakmile zastaví nastupte do něj a projeďte přes hangár číslo jedna. Za ním jeďte vlevo za domy. Tady je Frank s ochrankou a té se zbavte a promluvte si s Frankem.
Po rozmluvě se otočte směrem ke vzducholodi a před Vámi je budova ve které je Frankova žena s dcerou. Pomatujte si že ochranka je všude a tak buďte ve střehu. V budově u ženy je telefon a tak rychle volajícího muže zastřelte. Pak už oslovte ženu a ošetřete se z lékárničky na zdi. Dojděte pro Franka a vraťte se k ženě. Frank je šťastný a slíbí vydat dokumenty za letenky pro dceru a ženu. Běžte tedy k místu poslední přestřelky a nastupte do auta a přes hangár jedna se vraťte do hlavní haly. Letenky jsou zde na pultě a pak se vraťte. Frank Stojí venku z druhé strany domu. Předejte mu letenky a on Vám poví o knihách. Přes hlavní halu si dojděte ke svému autu a vydejte se nazpátek do města.
Dojeďte na Down Town a zde v bance jsou hledané papíry. Při cestě domu se zastavte u Lucase v autoservisu. Poprosí vás o službičku a za to že zmlátíte určeného chlapa Vás naučí ukrást Thor 810. Ten si pak vyzvedněte v Oak Hill. Pak už se jen vraťte do baru Salieri.
Návštěva lepší společnosti
Klasický začátek během kterého si dojděte pro zbraně a ze dvora si vezměte libovolné auto.
Dojeďte si pro Salvatora ke stadionu v Hobokenu a sním pak k vile v Oak Hill. Zde zastavte u zadní branky a vystupte. Branka nejde otevřít a tak řekněte Salvatorovi, bay se o to postaral.
V zahradě se přikrčte a jděte podél pravého plotu. Na první křižovatce se dejte šikmo doprava přes cestičku k dalšímu živému plotu. Pokračujte dál podél něho a zahněte doleva. Za rohem jsou lavičky a tak pokračujte těsně vedle nich až na konec plotu. Zde vyčkejte, až hlídka sejde dolu a otočí se k Vám zády. Pak pomocí pálky hlídku zlikvidujte a jděte po schodech nahoru. Zde vyčkejte až služebná zhasne světlo a vejděte dovnitř. Odbočte vpravo ke kuchyni a opět počkejte až služebná vyjde na chodbu a dá se doleva. Rychle za ní do chodby, ale odbočte vpravo a po schodech nahoru. Dostanete se do další chodby a dveře na konci chodby vedou do kanceláře kde je sejf. Přistupte k němu a zmáčkněte pravé tlačítko na myši.
Po otevření sejfu z něho seberte dokumenty a dostaňte se co nejrychleji k autu. Není na to jednoznačný návod. Mě se jednou podařilo nepozorovaně projít za služebnou a pak podél plotů pomalu dojít až k brance. Podruhé jsem si naopak musel cestu prostřílet. Zde je problém vtom že máte málo nábojů a musíte si sebrat nějakou zbraň.
Venku nastupte do auta a Salvatora dovezte nazpátek k místu kde jste ho naložil a sám pokračujte k domovskému baru.
Skvělý obchod
Po videu se octnete u garáží a zde jděte po schodišti až úplně nahoru. Zde čekají prodejci alkoholu a jděte k nim. V momentě kdy bude probíhat obchod objeví se znenadání jiná parta a začne přestřelka. Vašim úkolem je prostřílet se až dolu do přízemí a zničit vše co se Vám připlete do cesty. V předposledním patře v drátěné ohradě je lékárnička, která by Vám to měla usnadnit. Až budou garáže vyčištěné dojděte nahoru pro náklaďák a alkoholem a sjeďte sním dolu k výjezdu z garáží.
V náklaďáku nemáte moc nadějí ujet pronásledovatelům a tak vystupte a postřílejte protivníka již zde na parkovišti. Velké nebezpečí zde číhá ze strany policie. Jakmile Vás uvidí nemáte moc šance na únik. Podaří-li se Vám zbavit se protivníka dojeďte klidně do skladu v Hobokenu.
Dobrou chuť
Nasedněte do auta a odvezte Salieriho do restaurace v New Arku.
Při jídle do baru vtrhnou gangsteři a vy musíte uchránit dona. Otočte se čelem vzad a utečte zadním vchodem. V chodbičce je lékárnička a venku zamiřte do uličky, která ústí na silnici. Zde je jedna hlídka od které získáte pořádnou zbraň. Rychle se otočte a na dvorku vyjděte po schodech ke dveřím. Zde se skrčte a otevřete dveře. Nepřítel bude možná již v chodbě, nebo se dostanete až na konec a vpadnete jim do boku. Musíte postřílet všechny co zde číhají a poslední gangster je nahoře v prvním patře.
Je jasné že Carlo zradil a tak se jeďte k němu podívat. Bydlí v blízkosti mostu West Marshall.
Vykopněte jeho dveře od bytu a vylezte za ním oknem na požární schodiště. Carlo je schován za boudou na dvorku a tam ho sejměte. Totéž udělejte i jeho kámošům.
Všechno nejlepší
Po rozhovoru s donem dostaneš nový úkol. Dojdi si k Ralphovi pro auto a pak se vydej do přístavu.
Podle mapy dojeď do přístaviště a zaparkuj na parkovišti. K molu se dej schody vpravo a za telefonní budkou vejdi do dveří a v chodbičce otevři dveře napravo. Za nimi jsou schody dolu a tam je místnost s námořním oblekem. Ten si vem na sebe a vydej se k lodi. Stráž u mola tě pustí klidně na loď.
Vydejte se schody nahoru a pak po pravě straně až na záď lodi. Zde doleva a pod schodišti je záchodek s cedulkou "Klíče u plavčíka". Přesto se pokuste dveře otevřít a pak se vraťte asi tak do půlky lodi do místa kde se baví dvě ženy a zde po schodech dolu. Zde najdete sedícího námořníka a zeptejte se ho na klíče. Poradí Vám že je má plavčík a to je ten co se pohybuje v okolí v pruhovaném námořním tílku. Plavčíkovi musíte o klíč říct dvakrát než Vám je dá. Pak si skočte na této palubě do zadní části na záchod a seberte kýbl a pak hurá nahoru k zamčenému záchodu. Otevřete dveře a místnost ukliďte. Pak teprve uvidíte dole pod skříňkou zbraň a tak si jí seberte. Je dobré se vrátit ještě dolu k plavčíkovi a vrátit mu klíče. Pak již vyjděte na horní palubu a vyčkejte na přídi příchodu politika. V momentě kdy začne řečnit vyndejte zbraň a zastřelte ho. Pozor má u sebe ochranku a vy málo nábojů. Proto se nezdržujte a rychle dolu k připravenému člunu. Jsou tam dvířka a po jejich otevření máte úkol splněn a v hlavním menu se Vám otevře volba jízd.
Bastard se štěstím
Dojděte si s Pauliem k Vincenzovi pro zbraně a pak k Ralphovi pro auto. Dostanete Guardian Terraplen a s Paulem se vydejte do města.
Podle mapy se dostanete k restauraci a zastavte u telefonní budky. Zní pak zavolejte do restaurace. Stane se však chyba a zastřelíte někoho jiného. Máte dvě možnosti. Buď zastřelte chlapy kteří se vyřítí z hospody, nebo si za závoďte s pronásledovateli. Každopádně se však v pořádku vraťte do Salieriho baru.
Pro druhý pokus si vezměte ze stolu výbušninu a v garáži nějaké auto. Sním podle mapy dojeďte k zelenému autu a v momentě kdy hlídka u auta dokouří a zajde do domu položte pod auto nálož (z pravé strany pomocí pravého tlačítka myši) a vraťte se do auta. Opět špatný pokus a jste zase v baru u Salieriho.
Další pokus plníte ve dvou. V rozhodujícím okamžiku Paulimu selže zbraň. Nechte ho tedy nastoupit do auta a rychle pronásledovatelům ujeďte. Až se jich zbavíte vraťte se do baru.
Dohlížíte na pokus jiné skupiny a když to selže jeďte za Sergiou do přístavu na Works Quater. Nesnažte se ho zablokovat nebo jinak omezovat.Vašim cílem je nenechat ho ujet a být mu stále v patách.
Až budete v přístavu zbavte se těch čtyřech maníků u vchodu a nasedněte do náklaďáku. V areálu se dejte doprava a jeďte rovně ke kolejím. Na budově vpravo u kolejí je lékárnička. Pak se dejte vlevo po kolejích a jeďte až dozadu ke dvěma cisternám. Zde zastavte co nejblíže u výhybky a přehoďte jí (pravé tlačítko na myši). Pak vyndejte klín pod kolem na první cisterně a nasedněte znova do náklaďáku. Sním dojeďte až k vagónu který narazil do vrat. Spustí se animace.
Teď vnikněte do skladu a zastřelte všech pět strážců na kraji. Pak se vraťte do auta a projeďte skladem na jeho konec. Zde je Sargia a toho s náklaďákem přejeďte. Až bude mrtvý vystupte z auta a v místnosti za ním je lékárnička. Pak už jen nastupte do auta a vyjeďte bránou kterou jste se dostali do přístavu.
Zajeďte do autoservisu k Lucasovi. Nechoďte k němu, ale jestli máte náklaďák. Sežeňte si nějaké rychlé auto a zastavte úplně u servisu. Pak teprve jděte k Lucasovi.
Zdá se že se jedná o lehkou část, ale čas je strašně neúprosný a není lehké převést z čínské čtvrti zraněného kámoše k doktorovi.
Smetánka
Dojděte k Vincenzovi pro zbraně a pak si vyberte nějaké rychlejší auto. Všichni tři jeďte k divadlu a tam zjistíte že Morrello právě odjíždí. Sledujte ho na letiště a nesnažte se ho blokovat. Na letišti se Vám porouchá auto a tak rychle utíkejte na letištní plochu. Zde zastřelte dva chlapíky a nasedněte do opraveného auta ze strany spolujezdce. Vezměte si Thompson a snažte se sestřelit letadlo. Miřte a oba motory a musí plně hořet, aby se letadlo zřítilo.
Dojeďte si do hangáru pro Morrellovo auto a vraťte se do města. Společníky dovezte do baru a sami skočte k Lucasovi.
Lucas má za garáží hledané auto a toho se musíte zbavit. Jeďte podle mapy k útesům. Pozor na policii protože auto je hledané a policie stále pátrá. Zde dojeďte na příkrý svah u útesů a vyřaďte rychlost a podržte ruční brzdu. Jakmile vystoupíte auto se samo rozjede z kopce a spadne do moře. Nesmí dopadnou na skály dole.
Jste sice bez auta, ale to si někde lehce seberete a vrátíte se do autodílny. Lucas Vám prozradí kde je pěkné auto a vy si proněj zajeďte. Nesmíte se ho pokusit ukrást hned protože majitel hned střílí. Nechte ho nastoupit a pak teprve zaútočte. Vyhoďte ho z auta a než se zpamatuje rychle pryč. Když se Vám nepodaří dostat ho na parkovišti můžete ho pronásledovat a auto získat během honičky.
Volební kampaň
Klasický začátek. Pro zbraně, auto a dojet podle mapy na určené místo. Před věznicí jděte vlevo do malé uličky a zde vlezte do kanálu. U dalšího žebříku nahoru a jste ve staré věznici.
Nahoře se otočte a jděte kolem budovy a do prvních dveří. Otevřete mříž a po schodišti nahoru. Zde Vás čeká první banda a tak se s nimi nepárejte. V prvním patře se dáte vlevo a venku na ohoze po schodišti nahoru. Zde musíte dveře vykopnout a čeká Vás další přestřelka. Dejte se na druhou stranu a dostanete se k rozbořené zdi. Zde je lékárnička a pokračujte dál až ke schodišti. To je dobře střežené a tak se prostřílejte až nahoru. Zde na ochoze vyndejte snajprovku a zapněte zaměřování. Pokuste se sestřelit politika u řečnického pultu. Jakmile budete mít úkol splněn seběhněte po schodišti až úplně dolu. Na nádvoří jsou psi a ty zlikvidujte. Na velkých vratech je zámek ten rozstřílejte. Pak všechny zbraně zahoďte a vyjděte ven. Policie Vás prohledá a můžete odjet k Lukasovi.
Váš úkol je zajet pro přítele než na něj přijde policie. Za odměnu dostanete tip na další auto. Až k němu přijedete promluvte si s chlápky u auta a jakmile odejdou můžete sním odjet do baru.
Jen tak pro radost
Opět klasický začátek a všichni tři jedním autem dojeďte na určené místo na Works Quart. Zde vystupte a po malé ukázce jeďte s Paulem k přístavu.
Před podnikem vyčkejte až vyjede náklaďák a opatrně ho následujte. Odbočí do malé uličky a zajede do skladu. Vy jeďte dál a za rohem zablokujte silnici. Auto až vyloží náklad pojede touto cestou nazpátek. Bude muset zastavit a vy toho využijte a řidiče vytáhněte z auta. Nesmí vám utéct a tak ho vezměte pálkou a až bude ležet získejte jeho doklady. Pak nastupte do náklaďáku a zajeďte nazpátek do skladu.
Od brány se dejte rovně až uvidíte napravo nápis expediční sklad a vlevo na rampě chlápka hlídajícího skladiště. Zaparkujte náklaďák zadní částí auta k rampě a jděte si popovídat a chlapíkem. Ten Vás pošle vykládat bedny a na chvíli si odskočí. Toho využijte a naložte 6-7 beden na náklaďák. Pak rychle za chlapama u beden které máte přenést do skladu. Promluvte si s nimi a oni Vám pomohou. Až budou všechny bedny ve skladu přiběhne onen chlapík podívat se jak jste na tom. Pak se vrátí na své původní místo a vy si sním jděte promluvit. Jakmile znova odejde naložte zbytek beden a jeďte k bráně.
Nanic nečekejte a rychle na smluvené místo. Budou Vás pronásledovat a nepodaří-li se Vám je se střást čeká Vás na domluveném místě přestřelka. V okolí je postavená brokovnice.
Na smluveném místě na Vás čekají parťáci a odvezte opatrně náklad do skladu.
Melouch
Po setkání s Paulem ho následujte. Nadzemkou dojedete k bance a vevnitř si dohodnete postup přepadení.
Na křižovatce v okolí banky se zmocněte nějakého auta a vydejte se do Hobokenu ke Žlutému Pitu pro zbraně. Cesta je podle mapy snadná a jeho doupě je v uličce vedle kina Twister. Zabouchejte na železné dveře a ve sklepě si vyberte podle libosti zbraně. Sice již nějaké auto máte, ale přesto se stavte v autoservisu u Lucase. Ten chce po Vás jako obvykle nějakou službičku.
Převezměte od něj balíček a jeďte na jih k mostu. Zde vystupte a po schodech sejděte pod most. Zde na Vás čeká Dick. Předejte mu balíček, ale pak dojde k malé přestřelce. Pomožte Dickymu zlikvidovat protivníky a pak se vraťte k Lucasovi.
Podle mapy se vydejte do Oakwoodu a zde zablokujte cestu vyhlídnutému autu. Řidiče vyhoďte z auta a než se s pamatuje skočte do auta a vydejte se k Paulimu. Před domem zatrubte a vyčkejte na jeho příchod. Pak spolu odjeďte k bance.
Jakmile vstoupíte do banky vyndejte zbraň a pomožte Paulimu odrazit první obranu. Pak se vydejte přes halu k přepážce a zde pod hodinami vykopněte dveře jestli je mezitím již někdo neotevřel. Dejte se doleva a zde na zdi najdete klíče. Pak se kousek vraťte s dveřmi se dostanete na chodbu. Po schodech naproti dveřím nahoru a v patře vlevo a do prvních dveří opět nalevo. Je to pracovna ředitele. Pak se vraťte na schodiště a sejděte až dolu do sklepa. Zde otevřete mříže naproti a jděte dál až k mřížím u trezoru. Ty otevřete a následuje animace. Vraťte se k Paulimu a pak ven z banky.
Autem se vydejte rychle směrem k Hobokenu a zde opusťte silnici a jeďte mezi domy pod nadzemkou. Je zde na kraji zábradlí a pak vysoké schody. Ty Vám nic neudělají a jste před policii chráněny. Počkejte až po Vás policie přestane pátrat a pak se vydejte do úkrytu. V Palermo Club je proto přímo stvořen. V úkrytu si promluvte a následuje animace která Vás přenese do dalšího dne.
Smrt umění
V bytě mrtvého Pauliho se nezdržuj a rychle ven na chodbu. Zde Vás policie nebude kontrolovat a tak vyjděte po schodech ven.
Zde si vezměte nějaké auto a zajeďte za Lucasem. Ten Vás poprosí o poslední službu a tak zajeďte k hotelu Corleon a sledujte dívku v červeném svetru a černé sukni. Nesmí si Vás všimnout a tak opatrně. Až zjistíte kam šla vraťte se k Lucasovi.
Ten Vám poví o perfektním autě v China Town. Nachází se v autobazaru a stojí u body o samotě. Do bazaru vedou dvoje vrata a je lepší jít přes ty na chodníku. Zámek dvěma výstřely urazte (předtím se však pořádně rozhlídněte zda není na blízku policie) a pak otevřete vrata. Psi je možné zastřelit nebo přejet autem a pak již Vám nic nebrání získat nové auto. Teď si ještě zajeďte ke Žlutému Pitu pro zbraně. Doufám že si pamatujete kde to je. Jakmile budete mít zbraně vydejte se do galerie.
Zde zjistíte že jste padl to pasti. Zlikvidujte protivníky ve vstupní hale a dejte se schodištěm naproti. Je to boční cesta která Vás dostane k protivníkovi z boku. Až se prostřílíte ke schodišti rychle pod ním proběhněte protože přiletí ze shora granát. Pak teprve vyjděte schodištěm nahoru. Následuje video a po něm další přestřelka. Neotvírejte žádné dveře a vyčistěte celé okolí. Není to jednoduché a až narazíte na další schodiště nahoru pozor na granát. Je zde však lékárnička a ta Vám přidá aspoň pár životů. Nahoru nechoďte a přejděte úplně na druhý konec patra. Zde otevřete dveře napravo. Je zde pár posledních protivníků. Postupujte opatrně a prohledejte všechny místnosti. Na druhé straně najdete otevřené dveře a jste opět u schodiště. Teď teprve jděte u lékárničky do dalšího patra a do dveří napravo. Zde vás čeká poslední přestřelka.
Sam je rychlej, ale neopatrnej. Stojí většinou uprostřed ochozu a tak nejlepší taktika je stát za pilířem a hlídat co dělá. Dá se najít taková poloha při které po Vás střílí, ale kulky jdou do zdi. V okamžiku kdy bude nabíjet do něj vyprázdněte zásobník. Toto několikrát opakujte a on uteče do postraní chodby. Vy pak jděte po krvavých stopách. Musíte opatrně protože Sam na Vás číhá. Až na něj narazíte stačí 1-2 výstřely a je konec!!!!
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (153)
Zobrazit starší komentáře

101 MARUSJAA MARUSJAA | E-mail | 20. února 2009 v 19:08 | Reagovat

Jela jsem tu misi třikrát,postup stejný,s P.do banky,omrknout,vyslechnout,čímkoliv zkratkou k Pitovi,Thomsna,Magnum,colt 1911,brokovnici,pak Lukas,od něj pod most,vysřílet,zpět k Lukinovi,pak pro auto,nejlepší ho předjet,zastavit,vyhodit,zastřelit.Pak U luka lékarna,a k Paulimu.Zastavím pod jeho okny na úrovni žlutého,malého poutače pod jeho oknem,zatroubím,rychle vystoupím,pokochám se pohledem,jak mu to tam sekne,zpět do auta,čekám,příjde,nasedne,jedeme,před bankou si zaparkuju na chodníku,ale jako bych se chtěla vrátit,pak akce v bance,po ní do auta,hned vpravo a po videu se můžeš honit s poldama,nebo jako já vjet pod nadzemku,tam zastavím,vystoupím,čapnu a počkám,až na mně poldové zapomenou.pak sjedu po skocích k cestě a vlevo si piánko  dojedu do Palerma.Pokud ti to nejde,pak zkus o ještě jednu misi zpět,posbírala jsem rozumy,že se to stalo více lidem,je to chyba ve hře,ale jednou to zapadne a bude to v poho.Dej vědět pá

102 David David | E-mail | 21. února 2009 v 13:13 | Reagovat

Ahoj všem tak sem taky mafii dohrál byla to teda fuška ale ten konec stojí za to to je docela smutný konec jak mě oddělaj ale je to super konecne sem neco dotahl do konce tak vam dekuji za rady a drzim palce v dalsim pokracovani hned si pojedu koupit druhý díl jestli už je v prodeji tak se mejte fajn a dekuju marusjaa.

103 MARUSJAA MARUSJAA | E-mail | 21. února 2009 v 15:17 | Reagovat

Jaký konec?To už máš i extrémní jízdu,jo?A jaký druhý díl?Na ten se tu třepem všichni.Někde v e-shopu berou předobjednávky na květen.Takže si taky čekej.:)To ti tak akorát vyjde přejít extr.jízdu,nebo si spravit pocuchané nervy a sebevědomí po boji s vybuchující celeste.Zatím čau,a snad se zase někde sejdem s dobrými tipy u dvojky,nebo jen tak tady.

104 jan jan | 21. února 2009 v 16:19 | Reagovat

druhy dil už je ja uz ji hraju je ke stazeni namoji strance plna verze je mi lito ale tvrta to 5 Hod to stahovani

105 jan jan | 21. února 2009 v 16:20 | Reagovat

chcete to vedet? kde je ta moje starnka??, jestli jo napiste na email vhonzik@.seznam.cz akorat mafia 2 je tezka jako KRAVA

106 MARUSJAA MARUSJAA | E-mail | 21. února 2009 v 21:07 | Reagovat

no toto?!

107 MARUSJAA MARUSJAA | E-mail | 21. února 2009 v 21:26 | Reagovat

Jana s okamžitou platností za tuto informaci prohlašuji za svatého,a s výsadou mít vlastní nebe!

108 Radek Radek | E-mail | 22. února 2009 v 7:11 | Reagovat

hele muze te mi poradit s tou misi smrt umeni kde je ten zlutej pit?

109 MARUSJAA MARUSJAA | E-mail | 22. února 2009 v 11:27 | Reagovat

radku,vzkaz č.96,97.

110 MARUSJAA MARUSJAA | E-mail | 22. února 2009 v 11:28 | Reagovat

a ještě i v některých výše uvedených.

111 jan jan | 22. února 2009 v 16:29 | Reagovat

dobre marusjaa muj bratranec to det dela tu dvojku z playstayion do PC mame nato takovej cim kterej dame to plajnu a pak do POČITAČE takže ta plna verze bude na all.game.com/cztam si najdes moje jmeno a hry od meho jmena

112 MARUSJAA MARUSJAA | E-mail | 23. února 2009 v 0:27 | Reagovat

Hodnej,dík,Zkusím to,doufám,že mi to na tom mojem heblu pojede,zatím čusík

113 MARUSJAA MARUSJAA | E-mail | 23. února 2009 v 19:04 | Reagovat

četla jsem mail,jsem z Ostravy,pokud je to pravda,koupím si origoš,ta hra mi za to stojí.Hrála jsem kdeco,ale jenom tato měla tak silný a poutavý příběh.Asi jsme právě proto tak všichni posedlí dvojkou.Na off.webu jsem četla příběh,zbraně,poldy,rozšířené možnosti hry ve městě,bude to super,hrozně se těším!

114 Kami Kami | 23. února 2009 v 22:23 | Reagovat

Ahoj, díky za mas tento blog moc mi pomohl a díky němu sem udělala celou mafii

115 jan jan | 24. února 2009 v 17:24 | Reagovat

Radek tak jsi di do mise melouch a tam si bez k zlutymu pitovy koukni se na mapu zapamatuj si to v smer umeni zase se koukni kde jsi byl a LEHKY NIC NEUMITE DEBILOVE

116 PavliSimo PavliSimo | E-mail | Web | 28. února 2009 v 15:34 | Reagovat

kdo si myslíte že je to tu supr tak vy ste trapáci víte vo tom a ty zbraně máš napsaný blbě

117 david david | E-mail | 4. března 2009 v 11:38 | Reagovat

ahoj MARUSJJA ano mam uz i extremni jízdu bojoval sem se samem asi 4 hodiny ale nakonec jsem ho dostal a druhý díl mafie vyjde prý až v září ptal jsem se v Tescu v shopu prej to bude vážně pecka ale ten prodavač říkal že musím mít dost nadupanej comp ze ta hra ma velky pozadavky mela vyjít uz v breznu ale nejak jim to nevyslo tito info. mám od zkušených lidí držim vám palce a sobě taky bude to nářez hezký den vám všem a vy sprostáci se uklidne tady nejste na hristi ucenej z nebe nezpad a tento blog pokud se nepletu slouží k radam a poradam ahoj

118 marusjaa marusjaa | E-mail | 4. března 2009 v 20:19 | Reagovat

čau Radku,ale jsi jim to natřel,já bych to taky viděla,ale když to napíše mužskej,má to větší váhu.Naříkej,že jsi dal i celeste!Já né,a ani ten náklaďák,co nasmí jet pomaleji než 34/hod.Ale zase jsem si přišla na snadnější řešení jiných misí a to mi to sebevědomí zase pozvedlo.Já hraju podruhé,protože se mi stáhl někudyma trojan a musela jsem přeinstalovat wind.MAFIA jsem koupila org.za 200, a je to úplně o něčem jiném.K té dvojce bych jen dodala,že ta hra nemůže být dělaná pro horních 10 tisíc!Ale kdo ví,že?Až to výjde,tak uvidíme,zatím jsou to všechno jen dohady.Ještě bych se chtěla zeptat majitele tohoto vebu,jestli na nás bude myslet i po vydání dvojky?!Budeš radit?Nehledě nato,že já už se počítám do inventáře a jinam se mi nechce.čus

119 mája mája | 9. března 2009 v 16:13 | Reagovat

ta hra je uplně suprová

120 martin martin | E-mail | 20. března 2009 v 15:28 | Reagovat

bidlí někdo  v křelovicích

121 jan jan | 21. března 2009 v 16:10 | Reagovat

hey marusjaa on nebude radit ja budu on tu dvojku jeste nema ja jo

122 jan jan | 21. března 2009 v 16:10 | Reagovat

mafia 2 se jmenuje mafia 2 new york city

123 marusjaa marusjaa | E-mail | 22. března 2009 v 1:57 | Reagovat

Já si nechám poradit kýmkoliv,pokud bude rada srozumitelná a přínosná.Čas do vydání M2 si krátím instalací módů a jinou hrou.Mody jsou super,hlavně ty hlavy,co je přivedly na svět.Léto přežiju na festu,no a pak už se snad dočkáme.Za dva dny budeme o M2 vědět víc.Zatím čus.

124 Adast Adast | 23. března 2009 v 14:35 | Reagovat

kde najdu toho vincenza prosím odpovezte

125 marusjaa marusjaa | E-mail | 25. března 2009 v 10:36 | Reagovat

Když výjdeš z baru na dvůr,běž vpravo mezi zdmi jako by si chtěl na cestu,a nahoru po železných schodech.Ty seš úplně čerstvý,žejó?

126 marusjaa marusjaa | E-mail | 25. března 2009 v 10:37 | Reagovat

ale určitě už jsi to našel:)

127 marusjaa marusjaa | E-mail | 25. března 2009 v 10:47 | Reagovat

pokud je tu ještě někdo ostřílenej,tak nedávno jsem objevila jinou možnost u mise Smetánka-Hon.Cestou na letiště jsem nejela za Morellem,ale před ním,a pustila jsem ho před sebe až za městem,nejelo se pak na letiště,ale užila jsem si dobrou honičku za městem.Je lepší mít dobré auto,měla jsem Silver Fl.Tak kdo už to zná,tak ví,a kdo né,muže zkusit.čus

128 jan jan | 2. dubna 2009 v 18:28 | Reagovat

ja jsem mel na morella auto lassiter pheaton je rychlejsi nes ta limuzina

129 jan jan | 2. dubna 2009 v 18:32 | Reagovat

hey pavli simo ty zbrane ma napsany dobre jenze česky treba colt detective special  a česky colt detektiv special ----->ses debil<--------

130 tomass tomass | 9. dubna 2009 v 18:57 | Reagovat

Jak nastoupim do tý nadzemky mě to prostě najde.

131 marusjaa marusjaa | 10. dubna 2009 v 18:47 | Reagovat

[130]: co ti nejde?

132 petr petr | 24. dubna 2009 v 16:54 | Reagovat

jaj uchylové na mafii nebo ten jan ze nabizi dvojku jeste kdyby debile.

133 jan jan | 24. dubna 2009 v 16:56 | Reagovat

hmm.ty jsi uchyl jebes kluky ve škole haha. mam mafii 2 na psp a bude i na PC ke stazeni a nereknu stranku jeden co sem chodi na tu stranku to vi na jaky strance je mafie 2 download takze drz hubu/zobák

134 jan jan | 24. dubna 2009 v 16:56 | Reagovat

mam mafii 2 na psp 2

135 jan jan | 24. dubna 2009 v 16:57 | Reagovat
136 jan jan | 28. dubna 2009 v 10:39 | Reagovat

hey marusjaa napis mi na email vhonzik@.seznam.cz jak vlozit mafii misson pack do normal mafie dik

137 marusjaa marusjaa | 8. května 2009 v 19:51 | Reagovat

tento web umřel,škoda...

138 kuba kuba | E-mail | 24. srpna 2009 v 13:03 | Reagovat
139 kuba kuba | E-mail | 24. srpna 2009 v 13:04 | Reagovat

5483

140 luky luky | E-mail | 24. srpna 2009 v 13:08 | Reagovat

nevim jsi rady s misi volebni kampan

141 luky luky | E-mail | 24. srpna 2009 v 13:09 | Reagovat

nevite jak mit v mafii autobus?????????????

142 luky luky | E-mail | 24. srpna 2009 v 13:10 | Reagovat

nebo hamra

143 luky luky | E-mail | 24. srpna 2009 v 13:11 | Reagovat

asi ne co

144 caw caw | 25. srpna 2009 v 22:29 | Reagovat

mafia good hra a korat me  tam sere jedna osoba uz od pohledu je to curak rozkopat mu ksicht blbeckovy

145 caw caw | 25. srpna 2009 v 22:29 | Reagovat

sorry je to SAM

146 anonym anonym | 9. září 2009 v 10:00 | Reagovat

kde je zluty pit?

147 rej rej | 4. října 2009 v 9:58 | Reagovat

zdravim když ste dohráli uplně mafii taky se vám neotevřeli všechny auta?

148 banan banan | 4. ledna 2010 v 11:53 | Reagovat

mne se otvorili vsechni auta

149 františek františek | 12. dubna 2011 v 20:39 | Reagovat

jane ja jsem tu dvojku už davno udělal

150 Jimmyelemn Jimmyelemn | E-mail | 11. října 2017 v 14:04 | Reagovat

test soft

151 Kevineruts Kevineruts | E-mail | 12. října 2017 v 10:47 | Reagovat

Hlwekybod
Цена http://www.1prikid.ru/koshelki-portmone/ - женские кошельки с документами, Дешево распродажа <a href=http://www.1prikid.ru/koshelki-portmone/>женских кошельков</a> и портмоне

152 Jamessox Jamessox | E-mail | 13. října 2017 v 13:39 | Reagovat

Ozwtgzgbv
Хочу купить <a href=http://www.1prikid.ru/koshelki-portmone/>женские кошельки</a> в подарок, Хочу купить розетка <a href=http://www.1prikid.ru/koshelki-portmone/>женские кошельки</a>

153 Rosariosweda Rosariosweda | E-mail | 20. října 2017 v 7:26 | Reagovat

Ynlkpsszv
Как купить хочу <a href=https://www.1prikid.ru/koshelki-portmone/>купить кошельки</a> и женские сумки оптом в ярославле
, Могу я купить <a href=https://www.1prikid.ru/koshelki-portmone/>кошельки портмоне женские</a> добавить сообщение

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama