Návod na kampaň 1.část

22. února 2007 v 14:47 | Don stránky |  Návody na Mafii
Nabídka která se neodmítá
Vaším úkolem je se zbavit nepřátelského gangu a zachránit člena Salieriho rodiny. Buď jim ujeďte stálým zatáčením, nebo je natlačte na protijedoucí auto. Další dobrá finta je rychle se na silnici otočit a zahnout párkrát za první roh. Jakmile se dostanete z dohledu dostanete za úkol dojet co nejrychleji do čtvrti Little Italy a zde najít Salieri's bar. Směr vám ukazuje kompas vlevo nahoře a na mapě je cíl cesty vyznačen modrým křížkem (popřípadě modrou šipkou). I když máte na to omezený čas, snažte se jet opatrně a dodržovat dopravní předpisy. Hlavní je rychlost a chcete-li si zajistit že jí nepřekročíte zapněte si omezovač rychlosti (F5).
Uprchlík
V této části odvezte pět pasažérů na určené místo (modrý křížek na mapě) a u některých pasažérů musíte dokonce jet podle jejich přání. Cesta je opět vyznačena křížkem na mapě. Cestující jsou háklivý na předpisy a tak proto pozor hlavně na chodce.
Následuje pauza na odpočinek a při ní se dostanete do problémů s prvním gangem a musíte rychle utéct. Cestu Vám ukazuje kompas a velká zelená šipka. Takže nejdříve přes ulici (vyplatí se kličkovat klávesou vlevo a vpravo). U Oriental baru doprava (zelená šipka) a uličkou až na silnici kde se dejte opět vlevo napříč ke žluté ceduli Rose bar. Za ní (zelená šipka) vpravo do průjezdu a vlevo po schodech nahoru. Nad nimi vpravo a kolem žlutých sudů. Dostanete se ke schodům a na dvorek s kobercem. Na konci opět dolu po schodech a jste na ulici, kde se dáte úplně doleva a do dalšího průjezdu (zelená šipka). Pokračujte dál až na silnici a máte před sebou Salierihi bar (zelená šipka).
Molotov Party
Dojeďte až k baru v New Ark. Je to jako obvykle křížek na mapě.
Paul Vám popíše co máte udělat. Vystupte z auta a dejte se uličkou vlevo od dvora. Obejděte dvorek a vzadu jsou malé plotové dvířka. Otevřete je a dojděte k chlápkovi který hlídá ve velkých vratech. Pálkou ho zlikvidujte a vezměte si jeho zbraň. Pak pálkou poškoďte jedno auto a druhé dvě zničte zápalnou láhví. V garáži najdete ještě jedno auto a to použijte k návratu. Podle poškození původního auta pojede Paul nazpátek s vámi nebo prvním autem.
Běžná rutina
Jděte kolem baru dozadu na dvůr a vraty ven. Uvidíte železné schody a po nich nahoru. Zde je Vincenzo který Vám dá zbraň. Vraťte se na dvůr a jděte za Ralphem. Naučí Vás jak ukrást Bolt B Fordor. Auto pak otevřete pomocí pravého tlačítka. Musíte počkat až bude zámek úplně odemčen (lišta která se objeví musí být celá červená). Pak nastupte do auta a počkejte na společníky.
Vydejte se podle mapy k místům kde společník vybere výpalné. Poslední cesta vede až za město a zde se dostanete mimo mapu.
Po přepadení se dejte po levé straně za dům a po bednách nahoru na pavlač. Dveřmi do domu a za dalšími naproti najdete zbraň. Pak se vraťte na chodbu a zlikvidujte pěstmi muže na WC. Přivoláte tím asi jeho společníky a ty postřílejte. Než se vydáte dolu můžete si dojít do koupelny v pokoji za rohem k lékárničce. Získáte 30 jednotek zdraví. Pak musíte dolu kde jsou další protivníci. Poslední přijde z místnosti kde je uvězněn Sam a toho osvoboďte.
Vydejte se za chlápkem který Vám sebral peníze. Váš úkol je jednoduchý. Zlikvidovat řidiče a získat peníze nazpátek
Fairplay - 1 část
Jděte ven na dvůr a promluvte si s Ralphem, který je v hale pod autem. Vysvětlí Vám další úkol a naučí získat Schubert Six.
Jeďte na závodní dráhu za město a promluvte si s hlídačem. Nasedne k vám do auta a jeďte ke garážím kde je onen závodní vůz. Ta pravá garáž je na kompasu označena křížkem.
Se závodním vozem jeďte k Bertonovu autoservisu. Je to přes celé město a máte omezený čas. Poslední část si můžete zkrátit. Za mostem nemusíte objíždět celý blok, ale odbočte vlevo na chodník a po něm se dostanete pod most. Zajeďte do garáže a předejte auto k úpravě.
Fairplay - 2 část
Po úpravě máte opět jediný úkol. Vrátit se s autem v čase na závodiště a dát auto do garáže. Pak už se jen normálně vraťte do Salieriho baru
Dostaly jste se do nejobtížnější části hry (aspoň doufám že nejobtížnější) a máte jediný úkol. Vyhrát závody a tím zajistit peníze pro ty co si vsadili. Na závody není nijaký fígl a co je nejzajímavější auto se nejlépe ovládá, když je tak z 25% poškozené. Pak, ale zase nemá tu rychlost. Pokusím se trochu popsat jak se mi víc jak po dvou dnech podařilo tuto část přejít. Hned po startu se propracujte na třetí pozici a pokuste se prvního vytlačit z dráhy. Tím se dostanete na první místo a další jsou dost za vámi. Pak projíždějte opatrně až k esíčku a zde je vaše největší šance na úspěch. Šikanu projeďte rovně (dá se to) a levotočivou zatáčku za rovinkou opatrně. V momentě kdy jste na začátku skal dejte plný plyn a ten nepusťte až do zatáčky za startem. Zde plně na brzdy a projet opatrně. Během jízdy poslouchejte zvuk auta. V momentě kdy zatáčíte víc a auto jde do smyku musíte ubrat plyn a přidat až se auto ustálí ve stopě. Nehleďte na to že třeba ztratíte pozici, ale nedostanete smyk a protivník se dá dojet. Přeji Vám hodně štěstí a věřte není to lehké.
Teď už si užije jen svoje vítězství
Zajeďte za Lukasem, který se Vám poděkuje tím že Vás naučí otevřít a ukrást pěkné fáro. Pozorně se podívejte jak se to dělá a pak si pro něj zajeďte na parkoviště. Auto ukradněte a vraťte se do baru.
Sára
Skočíte si na malí drink do baru a Luigi Vás poprosí, aby jste doprovodili jeho dceru domu. Ochotně mu vyhovíte, ale v první ulice Vás napadne parta tří chlapů. Musíte se jim ubránit a pak rychle za Sárou která odbočila vlevo do uličky. Pospíchejte protože jí zde obtěžuje další parta. Pro obranu použijte boxer a získáte-li nůž nebo pálku zbraň si vyměňte. Podaří-li se Vám Sáru ochránit pozve Vás zato k sobě domu a ošetří Vás........ :-).
Radši si zvykej
Po rozmluvě s Donem si zajděte k Vincenzovi pro zbraně a vyberte si rychlé auto. Pak zajeďte na náměstí Cina Town a promluvte s informátorem. Ten o jedné partě ví a pošle Vás k autoservisu. Tak rozkopněte červené vrata a čeká Vás první setkání s protivníkem a o kus dál druhé. Dejte si pozor ať se navzájem nezraníte a aby vás protivník nenapadl zezadu. Nejhorší je když se dostanete mezi protivníky. Celkem Vás čeká zlikvidovat pět chlapů. Po zdárném splnění této části se dostanete k chlapíkovi který Vám poděkuje za záchranu a za ním je schodiště. Po něm nahoru a na konci lávky seskočte dolu. Připravte si zbraně, ale nesmíte vystřelit jako první. Na prvním dvorku jsou čtyři chlapi a v uličce pak dva. Miřte dobře a navzájem si nepřekážejte. Na konci uličky Vás pak čekají poslední dva členové bandy. Jestli si myslíte že máte tuto část za sebou jste na omylu. Dvou členům gangu se podařilo utéct autem.
Na honičku máte omezený čas a nesmí Vás chytit policie za střelbu a nepřiměřenou rychlost. Snažte se protivníka neztratit z dohledu a co nejrychleji ho vytlačte ze silnice a zablokujte jim cestu. Pak vystupte z auta a utíkejte k nim. Otevřete jejich dveře a následuje animace a je konec. Splněním se Vám odemknou v hlavním menu první jízdy.
Kněz
Následuje animace která Vás zasvětí do dalšího děje. Po skončení animace jeď k hotelu Coleone podle hlavní mapy. Před hotelem zastav a vejdi hlavním vchodem.
Coura
Vejdi hlavním vchodem a zeptej se recepčního na ředitele. Ukáže Vám kde sedí a jak je oblečen. Vy pak se rozhodněte kam půjdete dřív zda za dívkou nebo za ředitelem. Jednoduší je jít do druhého patra a před výtahem se dejte vpravo a na konci opět vpravo. Vsupte do prvních dveří vlevo a následuje animace s dívkou. Vraťte se dolu a jděte do salonku jak Vám ukázal recepční. Až vzadu vpravo je muž v bílém obleku a to je on. Vy si stoupněte za muže vlevo a zastřelte ho. Pak se pokuste zasáhnout ředitele. Jestli uteče nevadí. Připravte se na přestřelku a dejte si pozor na recepčního, který má brokovnici. Po přestřelce seberte všechny zbraně a doběhněte si do recepce, kde je lékárnička a klíč. Za řiditelem nechoďte hlavním schodištěm, ale dejte se do chodby, která je napravo od schodiště. Zde doleva a dveře vlevo na konci chodby vedou na k nouzovému schodišti. Vyjděte až nahoru a za dveřmi doprava. Proběhněte rovně kolem schodiště a v další chodbě první dveře vlevo (Director) vedou k řediteli. Je tam ochranka a jestliže jste nezlikvidovali ředitele v restauraci zlikvidujte ho zde. Pak už jen přistupte ke stolu a seberte dokumenty. Nálož se umístí automaticky a vy pospíchejte z hotelu. Vyběhněte ze dveří a rovně chodbou k oknu. Následuje animace a úkol je splněn. Horší Vás však čeká a to je uniknout policii.
Na střeše domu kam jste dopadl se dejte k pravému okraji a po římse přejděte na požární schodiště. Po něm až nahoru a zde vpravo po ochozu až ke dveřím a opět nahoru a jste na střeše. Před Vámi je římsa a na ní se dostanete přes římsu vlevo. Na vyšší střeše pak doprava a seskočte na nižší střechu (jsou zde sudy) a utíkejte napříč doprava a zde u bedny na římse opět na nižší střechu. Přeběhněte jí a zlikvidujte hlídkujícího policistu na protější střeše. Pak se dejte doleva a po stříškách se dostanete dolu. Zde doprava, ale již opatrně protože na střeše kam za chvíli dojdete se objeví větší počet policistů. Dají se postupně zlikvidovat a nesmíte pospíchat. Až bude vzduch čistý seberte si nějaké zbraně. Pozor na policistu, který se schovává vlevo za výklenkem. Pak se vydejte k modrým dveřím kde je vlevo šikmina a po ní se dostanete na vyšší střechu. Pozor na policisty na střeše úplně nahoře. Dají se ze šikminy někdy zastřelit. Na levě straně střechy uvidíte dřevěné lešení a tak přejděte na něj. Po schodišti nahoru a najdete žebřík. U žebříku následuje animace a octnete se na střeše kostela.
Kněz
Sejděte po schodech až dolu. Po cestě je lékárnička která Vám doplní zdraví na 100% a tak jí nevyužijte hned, ale vraťte se sem třeba až během přestřelky. Od dveří zastřelíte prvních pár chlapů, ale toho nahoře u varhan, je nejlepší zlikvidovat tak že se přesunete za oltář a odsud ho sejmete. Jakmile bude kostel vyčištěn (pozor na poslední partu která přijde zvenčí a má brokovnice) objeví se kněz a následuje animace.
Stojíte venku před barem a je po Vás vyhlášené pátrání. Zasuňte zbraň a nastupte do auta před kostelem. Pak rychle doleva za kostel. Je zde sice jednosměrka, ale když není žádný policista na blízku nevadí to. Zde za kostelem vyčkejte, až policie po Vás přestane pátrat a pak v klidu vyjeďte nazpátek do domovského baru.
Výlet do přírody
Po animaci jděte za Ralphem pro auto. Naučí Vás ukrást Bolt V8 Roadster a sním jeďte za Pauliem do čtvrti Hoboken kde je hlavní překladiště. Následuje animace během které se dostanete za město.
Vystoupíte z náklaďáku a vydejte se cestou až na její konec kde napravo stojí dva domy a před nimi náklaďák. Jakmile k němu přistoupíte od strany řidiče zjistíte že je zle. Zde u auta vás čekají jen tři chlapíci, ale ve velké osvětlené stodole jich je víc. Naštěstí je u schodiště lékárnička. Až vyčistíte stodolu i nahoře vraťte se k Pauilemu (po cestě vás překvapí ještě pár chlápků v domech při cestě). Sním pak nazpátek do stodoly kde Pauilen najde páčidlo a s jeho pomocí se dostanete do velké stodoly naproti. Celou stodolu musíte prohledat a zničit protivníky. V prvním patře je lékárnička a v druhém je Sam. Promluvte si sním.
Sam je na tom špatně a tak se Pauile vydá pro auto. Jakmile odejde přijedou policajti a následuje další přestřelka. Podle toho kdo má víc životu je na sebe nalákejte. Jinak řečeno výstřel ze shora na policajty znamená větší problémy pro Vás. Až se policistů zbavíte jděte za Pauilem dolu (pozor ať ho nezastřelíte jako já!!).
Naložíte Sama do náklaďáku a snažte se ujet do bezpečí. Pronásleduje Vás ještě jedno auto a musíte se jich zbavit tím že zastřelíte řidiče.
Sam je u doktora a vy nemáte najednou co dělat a tak se jeďte podívat do garáže k Bertonemu. Ten Vás poprosí, aby jste zajel varovat jeho kamaráda do Hodokenu.
Musíte pospíchat, aby jste tam byl dřív než policie. Podle mapy se dostanete k jedinému domu kde se svítí a zabouchejte na dveře. Pak už se jen vraťte do garáže.
Lucas je vděčen a naučí Vás jak ukrást další auto a kde je. Dojeďte si tedy pro něj a pak se již vydejte do Salieriho baru.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 mrefol mrefol | E-mail | 21. srpna 2007 v 18:40 | Reagovat

na zavodech kdyz projedete treti zatacku tak vjedete ne cestu mimo ukruh.bude vam to psat spatny smer ale az dojedete zpatky na trat znackete 0.hodi vas to na start a mate jedno kolo objete.

2 Jerry Jerry | E-mail | 11. září 2007 v 7:50 | Reagovat

Ahoj já newim jak jse mam dostat v misi uprchlík do salijeriho baru přiběhnu k němu podle návadu a newim jak dovnitř díky za odpověd

3 hanaka hanaka | 15. září 2007 v 23:13 | Reagovat

ahoj ja nevim jak se mam v misi molotov party zbavit těch chlapku na dvorku rozbiju auta a oni vylezou a zabijou mě poradite prosim?

4 Dana Dana | E-mail | 17. září 2007 v 22:03 | Reagovat

Ahoj Hanako, v misi molotov party rozbij jedno auto palkou a ostatni auta zapalnymi lahvemi, kdyz budes rychla ujedes autem ktere bylo v garazi driv nez vylezou chlapci z baru.

5 MArtin MArtin | E-mail | 30. září 2007 v 6:51 | Reagovat

v Molotov party stačí ukrást někde na ulici auto a postavit ho blízko ke dveřím z kterých lezou  když se ti to povede tak tě nebudou otravovat

6 vladan vladan | E-mail | 13. října 2007 v 11:10 | Reagovat

ahoj kluci a holky

7 vladan vladan | E-mail | 13. října 2007 v 11:30 | Reagovat

V misy molotov párty musíte vzít bednu hnedvedledveří apoložit hned přet dveře tympádem ty4chlapy nebudoumoctven

8 vladan vladan | E-mail | 13. října 2007 v 11:56 | Reagovat

a před ty druhé dveře v zádu zaparkuj své auto.Jestli ty3auta nemáterozbité tek jerychle rozbíte pak si ukradnete jinéauto než tosvoje.jestli v tom texu chiby tak promin jemi teprf 7let.

9 vladan vladan | E-mail | 13. října 2007 v 12:02 | Reagovat

já mám tu mafii už hotovou.

10 vladan vladan | E-mail | 14. října 2007 v 10:02 | Reagovat

já mam tu mafii už hotovou

11 vladan vladan | E-mail | 14. října 2007 v 10:04 | Reagovat

já mam tu mafii taky a užjímam hotovou.

12 dfg dfg | 3. ledna 2008 v 19:57 | Reagovat

dfg VY JSTE DEBILOVÉ

13 dfg dfg | 3. ledna 2008 v 19:57 | Reagovat

VY JSTE DEBILOVÉ

14 dfg dfg | 3. ledna 2008 v 19:57 | Reagovat

VY JSTE DEBILOVÉ

15 MC_Stawros MC_Stawros | 6. ledna 2008 v 14:54 | Reagovat

pro dfg: jedinej kdo je tady debil seš ty ty kreténe

16 vlastimil vlastimil | 19. února 2008 v 15:55 | Reagovat

jóó já jsem v misi jen tak pro radost

17 kamos kamos | E-mail | 23. února 2008 v 12:37 | Reagovat

kluci ja na tu mafii nemužu přit

18 kamos kamos | E-mail | 23. února 2008 v 12:39 | Reagovat

ste tam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

19 speed speed | 5. března 2008 v 17:43 | Reagovat

kdo je u tebe debil ty dfg

20 zuzi zuzi | 24. června 2008 v 12:40 | Reagovat

Pro jerry:Dojdi ke dveřím Salieriho Baru a zmačni pismeno U nebo mas moznost tam doje t ze zadu jako když vyždiždiš na něco tak dojdeš tam a daš to sami pismeno U.

A ještě u toho Fair Play je fígl když pojedete asi čtvrt kola mate tam kamen ten objedete a mate tam mřiž doty vrazite a jste v fruhym kole.

21 bagr bez kol bagr bez kol | 1. října 2008 v 19:28 | Reagovat

cuz ja mam mafii hotovou dohral sem ji ctyrikrat a furt mne bavi a nemuzu se ji nabazit

22 bagr bez kol bagr bez kol | 1. října 2008 v 19:29 | Reagovat

a moc se tesim na mafii 2

23 lucik lucik | Web | 14. října 2008 v 16:57 | Reagovat

Se slzami člověk ukáže,že neví co dál. Pošli tuto zprávu 15 lidem a až budeš hotový/á, stiskni F6. Osoba která je do tebe zamilovaná se ukáže na monitoru v písmenkách!Je to šokující,ale funguje to

24 kuba kuba | 29. října 2008 v 16:31 | Reagovat

jak mám mafii kreknout neporadil by mě někdo díky moc

25 Libor Libor | E-mail | 2. listopadu 2008 v 16:02 | Reagovat

poradíte mi někdo jak mam zajet ten zavod s formulema

26 dohnny dohnny | 4. listopadu 2008 v 15:08 | Reagovat

běsná hra..škoda že jsem se k ní dostal až tak pozdě

27 lyndyk lyndyk | 26. listopadu 2008 v 12:26 | Reagovat

jak mam prosim vas udelat volebni kampan kdyz uz sem toho polityka zastrelil a napsalo mi to vrat se do salieriho baru??? dekuju lyndyk

28 mno mno | 22. prosince 2008 v 19:26 | Reagovat

citace:vrat se do salieryho baru

co na tom nechapes??kdyz odpovis poradim ti

29 jan jan | 24. ledna 2009 v 18:07 | Reagovat

hanaka ahoj vti misi as vileyou ti mafiani tak utec do sveho auta a jed do jalieriho baru cau

30 tommy tommy | 9. února 2009 v 20:48 | Reagovat

jak se zadaj cheaty

31 jan jan | 19. února 2009 v 15:21 | Reagovat

debile v tom nabitka ktera sen eodmita nejsou poldove nemusite tavat OMEZOVAČ nedavejde nejsou zadny policajnti

32 mafián mafián | 25. března 2009 v 17:09 | Reagovat

Ahojte hele prosil bych o radu s misi Coura. Mam malo zivota tak vzdycky umru a ta mise s policajtama je ete horsi to uz nevim vubec. Predem diky za odpoved.

33 mafián mafián | 25. března 2009 v 17:10 | Reagovat

no to ze hanka to nemuze udelat bude tim ze nevi kam ma jit, musis jit podle sipek prvni smeruje pres ulici a do ulicky vpravo potom musis myslim zase vpravo az vybehnes z ulicky pak uz se musis hodne rozhlizet neni to tezke

34 pavlisimo pavlisimo | E-mail | 16. dubna 2009 v 18:30 | Reagovat

mám na hotel corleone dobrej trik

prohledejte hotel najděte prostitutku.potom jeste jednou prohledejte hotel a v pokoji na stolečku je nůž seberte ho a skrejte ho potom běžte dolu zeptejte se v recepci kde je ředitel běžte tam je v bílym obleku běžte za něj oslovte ho vezměte nůž do ruky natáhněte ho na plnou červenou čárku puste ho a zabijete ředitele skryjte zbraně nebude po vás střílet ochranka běžte k recepci zezadu k recepčnímu zase natáhněte nůž zabijete hov a zse po vás nepude ochranka běžte dovnitř tam je klíč a lékarna mějte skrytý zbraně běžte úplně nahoru a dveře (director) otevřete a pískněte na ochranku seberte knihu a prachy potom tam dejte bombu a vyběhněte je to bez střílení

35 ....... ....... | 13. června 2009 v 8:14 | Reagovat

STE TRAPNY JA UZ SEM MAFII VIHRA 12

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama