Návod na Extr. jízdu 2.část

22. února 2007 v 14:45 | Don stránky |  Návody na Mafii
9. ZMĚNĚNÉ VNÍMÁNÍ
Lokace:
Hoboken - (střed) na mapě je kousek pod písmenem H z nápisu Hobken.
Auto: Crazy Horse Startovací pozice
Úkol: Dovést sporťáka na určené místo v časovém limitu a po cestě ještě objet pár bodů vyznačených na mapě. Při jízdě se neuvěřitelně natahuje obraz.
Řešení: Objet několik bodů na mapě a do cíle dojet včas. Při deformaci obrazu je totiž těžké trefit zatáčku, zvláště když jedete rychle. Čím víc dupnete na plyn tím víc se obraz natáhne. Bez rychlosti tahle mise ale zvládnout nejde. Jeďte, jak nejrychleji to půjde a pořád používejte radar a hlavně mapu. To, že už byste měli zatočit poznáte ve velké rychlosti jen z mapy. Proto: na mapě sledujte, kde jsou zatáčky a na radaru, jestli proti vám nebo před vámi není jiné auto.
Až se dostanete do cíle, získáte jednu z nejrychlejších kár. Jmenuje se Crazy Horse a je plně věrná svému jménu..10. NEVIDITELNÝ MUŽ
Lokace: New Ark - (střed) na mapě je kousek pod písmenem K z nápisu New Ark.Startovací pozice
Auto: Bolt thower
Úkol: Sledovat neviditelného muže.
Řešení: Jeho trasa: Postavte se tak, aby jste koukali do očí muže, který vám zadal úkol. Neviditelný muž poběží doprava a po chvilce zahne dolvea mezi domy a běží k popelnicím, tam chvíli počká. Pak poběží k silnici zahne vpravo, poběží až na kraj ulice k chodníku na křižovatku a zahne za dům vpravo (zatím ještě nepřeběhl silnici). Tam doběhne až k druhým schůdkům od domu a zase chvíli počká. Poté se rozběhne zpátky ke křižovatce, přeběhne silnici a zase chvíli počká. Dál poběží až na konec chodníku a vleze do telefonní budky(Já, když jsem jel pro tuto misi, jsem tu budku autem rozbořil a neviditelný muž potom neměl kam vlézt a jen se motal okolo). Až vyleze z budky přeběhne křižovatku šikmo vpravo a mezi schůdky domů zase chvíli počká. Pak poběží po chodníku vpravo až pod koleje vlaku. Tam zaběhne doleva mezi domy a počká. Za chvíli se rozběhne a poběží ke schůdkům nadzemky. Přeběhne silnici a po druhých schůdkách vyleze na zastávku na levý konec. Chvíli počká. Rozběhne se zpět dolů na silnici. A poběží dál. Přeběhne křižovatku a u podstavce, který drží nadzemku nad zemí:), si dá další oddech. Zřejmě si to rozmyslí, protože se vrátí na stejnou zastávku, ale tentokrát na pravý konec. Až přijede vlak, on nastoupí. Pojede jen jednu zastávku a vyskočí zase ven (Nenechte se zmást, on totiž čeká do poslední chvíle před tím než vlak začne zavírat dveře). Rozběhne se na chodník, přeběhne silnici, kolem druhých schodů. Na konci bloku zatočí vlevo, zase přeběhne silnici. Pak vběhne do uličky mezi domy. Před druhou zdí lemující trávu se stromy zahne vpravo. Doběhne až k silnici, otočí to vlevo a chvíli poběží. Tady jeho zmatená(zmatečná) cesta končí. Najdete ho natlačeného u zdi ve výřezu domů. Dojděte k němu a máte vyhráno. Pak se rozhlédněte kolem sebe a uvidíte svůj nový vůz.
Kvůli tak zmatené cestě si myslím, že je zbytečné dělat mapu. Těžko by se v tom někdo vyznal.
Někteří mají ve hře problém s tím, že se občas zastaví vlaky a tramvaje a už se pak nikdy nerozjedou. To je bohužel problém. Bez toho se tato mise zvládnout nedá. Snad vyjde brzo patch.
11. VÝMĚNA FORMULÍ
Lokace: Hoboken - (jihovýchod) u výjezdu směrem do Oak Hill.Trasa,Startovací pozice
Auto: Ceasar 8C Mostro
Úkol: Vyměnit 3 formule, které stojí na plošinách nákladních aut.
Řešení: Vpravo od muže, uvidíte první formuli (1)a hned se vám spustí čas. Nasedněte do ní.(přes prkně po straně korby) a vyražte přes Marshallův most na úplný sever Central Island k věznici. Tam ,u kanálu, kterým se prolézá do věznice, stojí na korbě další formule(2). Vy zastavte někde poblíž náklaďáku, nasedněte do druhé formulky, sjeďte s ní z korby. Teď si zase přesedňete zpátky do první a vyjeďte s ní na náklaďák (můžete klidně i popředu). Jednoduše řečeno: Prohohoďte je! Pak si vemte druhou a směřujte do Works quarter přes západní Marshallův most. Hned za mostem uhněte vpravo o 180° a jeďte podél pilířů až k vodě. Tam je další formule(3). Udělejte stejný proces jako předtím. Pak už jen uhánět zpátky na start do Hobokenu a třetí formuli umístit zase na korbu(4). Hotovo. Času máte dost, takže do zatáček si přibržďujte, protože všechny tři formule mají tendenci házet do smyku a pak se lehce převrátí.
12. NITROGLYCERINOVÁ JÍZDA
Lokace: Hoboken - (východní část) na malém parkovišti u náklaďáku, kterým naásledně pojedete. Trasa, Startovací pozice
Auto: Masseur
Úkol: Dojeďte náklaďákem plným nytroglycerynu na určené místo v časovém limitu. Náklaďák nesmíte ani ťuknout.
Řešení: Jedna z nejtěžších misí. Auto nesmíte ani ťuknout, ale otřesy a skoky mu nevadí, proto od startu zahněte vpravo, rozražte kovový plot a seskočte na hlavní silnici. Pokračujte vpravo po kolejích, pod viaduktem, a společně s kolejemi uhněte doleva. Až nakonci ulice se dejte doprava. Přejeďte vyýchodní Marshallův most a hned za ním zase doprava. Na konci ulice doleva. V pravem pruhu dojeďte až nakonec a zahněte vpravo. Dostanete se tak na Západní Marshallův Most. Ten přejeďte. Třetí ulici doleva. Do prohlubně pod viadukt. A dál už se nemůžete ztratit.13. NEBEZPEČNÁ RYCHLOST
Lokace: Downtown - (jihovýchod) malé parkoviště
Auto: Masseur taxi
Úkol: Nasednout do náklaďáku. Během 30 sekund zrychlyt nad 34mph a už nezpomalovat, jinak auto vybouchne.
Řešení: Jedna z nejtěžších misí. Cest, jak se tam dostat je několik. Ale hlavní jsou dvě. Relativně nejkratší cesta je zřejmě, ale nejtěžší, protože jsou ulice úzké a nemůžete si nadjet.. Každému sedne jiná cesta..
Doporučit vám můžu omezovač rychlosti, který používejte tehdy když chcete jet tak, abyste neměli problém s vytočením zatáčky. třeba když jedete 50mph a zapnete omezovač, můžete pořád držet plyn a auto nezrychlí nad tuto hranici a pokud nejedete do kopce tak ani neklesne pod 50mph.
Nejkratší cesta: Od startu pojedete náklaďákem na západ přes vyýchodní Marshallův most, Hned za ním doprava a nakonci ulice vlevo. Tady je první obtížnější bod, protože ulice je úzká a nedá se nadjet. Dál pojedete v pravém pruhu až nakonec a tam zahnete doprava. Teď to musíte bezchyby otočit doleva na Západní Marshallův most. To jen nejtěžší úsek jízdy, protože zatáčka je prudká a ještě do kopce. Dál už je cesta celkem bez obtíží..
Delší, ale lehčí: Od startu na sever, uhnout vpravo na kruhový objezd. Ten projeďte doleva. Nakonci ulice zase doleva po viaduktu a prvni zatáčku doprava přes trávu. Na konci této ulice zase vpravo a pak pořád na sever. Úplně poslední zatáčku (těsně před výjezdem na venkov) to otčte vlevo. Projeďte kolem budovy armády, nemocnice, přes most až k China townu. Pořád po hlavní, která se stáčí na jih. Z kopečka dolu po kolejích. Tady použijte omezovač rychlosti, ať se pak dole nedostanete do smyku. Po levé straně budete mít tunel, ale vy zahnete vpravo a pojedete po kolejích kolem Little Italy. Pořád pořád po hlavní. Podjedete západní Marshallův most a na místo setkání s bonusovým vozem se už dostanete lehce.
Trik:Já vám teď prozradím trik na který jsem přišel, až při osmém zkaženém pokusu. Jestli si chcete zajezdit bonusvým autem aniž byste misi zvládli, tak si promluvte s chlapem, který zadává úkol a potom ustupte kousek dál od náklaďáku. Za 30sekund vybuchne, ale vy, pokud jste nestál moc blízko, zůstanete naživu. Teď naseďnete do jakéhokoliv auta a dojeďte si podle šipky pro bonusový vůz..Bohužel hra pak nejde uložit14. TRYSKOVÁ FORMULE
Lokace: Works Quarter - (jih) v úzké uličce
Auto: Flamer
Úkol: Formulí, poháněnou tryskovým motorem, objeď v časovém limitu celé město.
Řešení: Tato se mise se na první pokus tváří jako dost těžká, ale později (a hlavně s tímto návodem) poznáte, že to tak není. Nejdříve vám prozradím důležitý poznatek, který nám poslal jeden z čtenářů mafia.bonusweb.cz: I když u formule není troubení slyšet, tak funguje! Toho budete hojně využívat.
Celé se to má tak, že řídíte tryskovou formuli a vodítkem vám je dým, který uniká ze silnice.
První dým je hned kousek před vámi, rovně a dál už postupujte tak: Jeďte pořád po hlavní podjet pod západním Marshallovým mostem. Na konci zahněte doleva. Objeďte Little Itlay (pořád po hlavní). Po té pojedete směrem jakoby do tunelu, ale před ním zahněte doleva do kopce. Na kopci vpravo po okraji China Townu. Pak přes most. Na konci mostu to vezměte přes trávník směrem doprava. Pak zase pořád po hlavní silnici pod Gullianovým mostem a na konci u obrovského "Jumpu" zahněte vlevo (jinam taky cesta nevede). Pok račujte nahoru do kopce, pod viadukt, kolem benzínky. Pořád po hlavní objeďte celý Hoboken a na konci, až povede silnice do kopce zahněte doleva. Pokračujte přes Gullianův most a pak po dvouproudé silnici rozdělené tramvajovými kolejemi až úplně na jih. Silnice končí na parkovišti. Na něm udělejte otočku skoro o 180° a uvidíte jak poslední dým, tak vaše bonusové auto15. SLEDUJ LETADLO
Lokace: Hoboken - (severovýchod) Na rohu hlavní silnice, kde jezdí tramvaj
Auto: Demoniac
Úkol: Sleduj letadlo. Pokud se od něj vzdálíš na víc než 200metrů, auto exploduje.
Řešení: Co nejrychleji nasedněte do auta a jeďte pořád rovně. Až vyjedete na kopec na "Téčkovou" křižovatku uhněte vlevo. Pokračujte pořád po hlavní přes Gullianův most. Ani z kopce moc nebrzděte. Až kousek před semafory dupněte na brzdu a švihněte to po chodníku, mezi zdí a sloupy, do druhého křídla křižovatky ve tvaru V. Pak zase rovně. Tunelem. A rovně až na konec ulice. Jakmile se začne ulice stáčet k jihu vy jeďte po trávě šikmo vlevo (jihozápadně) pod vlakovou trať a pořád rovně. Tam už na vás čeká bonusové auto.
Je to jedna z těžších misí, ale když vychytáte zatáčky a do cesty se vám nebude motat moc aut, tak to hravě zvládnete. Proto pořád trubte a nepouštějte často plyn.. Pokud nedejbože uděláte hodiny, jste ztracen.. Nejkrizovější místo je právě zatáčka do tvaru V na Central Islandu.
Na nějaký osmý pokus se mi dokonce stalo, že jsem byl na Gullianově mostě rychlejší než letadlo, ujel jsem mu moc daleko a vybouchnul.16. SLEPIČÍ NETVOR Z HLUBIN
Lokace: China town - (střed) Na severovýchodním rohu náměstí
Auto: HotRod
Úkol: Zachránit nebohou pannu před strašlivou slepičí nestvůrou z hlubin, která se nachází na jihovýchodním rohu DownTownu + časový limit
Řešení: Po zadání úkolu seberte zbraň, která leží pod nohama zadávajícího chlápka. Nasedněte do auta a jeďte, až na jihovýchodní roh DownTownu. Projeďte tunelem na Central Island, prokličkujte až k dolnímu mostu (Východní Marshallův most). Přejeďte ho a pokračujte pořád rovně až nakonec. Tam zahněte dporava na malé parkoviště. Vystupte z auta a běžte směrem na pláž. Tady vám už zřejmě bude zbývat méně než minuta.Vyndejte zbraň a teď se musíte trefit přesně do zámku, kterým je nebohá panna připoutaná. Stačí jedna přesná rána a je osvobozená. Pokud vám to nepůjde z pláže, můžete to ještě zkusit třeba ze skal.17. TELEFONNÍ BUDKY
Lokace: Little Italy - (středozápad) Roh hlavní ulice, kde jezdí tramvaj
Auto: Luciferion
Úkol: Typická GTAčková mise. Objeď v časovém limitu všechny zvonící budky.
Řešení: Tato mise by měla prověřit vaší orientaci ve městě.. Jakmile dostanete úkol, hned zvedněte zvonící telefon za vámi. Další budka je na náměstí v China townu, resp. v postraní uličce z náměstí (severovýchodně). Po té rychle pokračujte až do tunelu. Hned za výjezdem z tunelu (u semaforů) se obraťte jakoby jste se chtěli vrátit, ale vemte to na chodník a po trávě, až dojedete k silnici. Tam je další budka. Odtud pořád po stejné silnici podél vody až dolu k přístavu, kde jste měli v normální hře zabít politika na lodi. Tam vystupte na parkovišti a projděte kolem kůlu, který brání průjezdu aut. Kousek mezi baráky a rovnou doleva na balkónek resturace. Tam je další. Zpátky do auta. Teď se, vydejte směrem k nemocnici v New Arku. Nemocnice je úplně na severu města u pravé strany mostu. Telefonní budka je u domečku v parku naproti nemocnici. Zpět do auta a k poslední budce, která ke tentokrát v Oakwoodu. Prokličkujete ulicemi až do Oakwoodu je kruhovému objezdu. Vylezte z auta a běžte po schodech ke kostelu. Po levé straně kostela je "skrčená" vedle náhrobního kamene vaše poslední a zároveň nejmenší telefonní budka.
Pak už stačí jen nastoupit do auta a dojet si pro svůj bonusový Luciferion do jihovýchodní části Oakwoodu (k tenisovým kurtům).18. TAXI
Lokace: New Ark - (západ) u vody, pod nadzemkou
Auto: Flamer
Úkol: Utop pár taxíků. Na každý máš časový limit.
Řešení: Celkem jednoduchá mise. Nejdříve si vezměte nějakého oranžového Thora a pak teprve sjeďte k pobřeží k panáčkovi, který vám zadá úkol. Nastupte do prvního taxíka a popjeďte sním kousek k vodě. Pak přesedněte do svého Thora a vražte do taxíku, ať se utopí.
Mise je celkem lehká. Taxíky utopíte tak, že zastavíte blízko břehu a nějakým jiným autem je popostrčíte. Nebo pokud je cesta z kopce dolů, stačí zařadit neutrál a vystoupit. Auto už samo sjede.
Další taxi je na staveništi v Hobokenu. Vyjeďte sráz, zahněte vpravo směrem k mostu. Teď po levé straně mostu (mezi píleřem a domem) projeďte až na hlavní a pořád rovně. Až uvidíte, že se silnice stáčí doleva. Vy odbočte poslední možnou odbočkou vpravo pod trať nadzemky. Kousek za plotem další odbočka šikmo vlevo z kopce mezi domy na staveništi. Tam je další taxi. Ten můžete odvést buď na břeh poblíž místa shození prvního taxíku nebo, pokud máte více času můžete přejet Gullianův most na Central Island a hned na konci mostu za zábradlím to trhněte vlevo. Otočte se o 180° a jeďte po chodníku podél mostu až k břehu, kde je další místo, kam ho můžete shodit.
Celé toto prodlužení nebylo zbytečné protože hned za rohem (směrem na jih) je další taxi a vy jste teď získali nadbytek času pro jeho utopení. Tak to udělejte.
V pořadí třetí je na Central Island před u radnice. Ukradněte jakékoliv auto a vraťe se zpátky na hlavní (podél mostu) a jeďte po kolejích směrem na jih. Minete dvouproud silnici rozdělenou oplocenými trávníky. Hned další odbočka vpravo. Teď jste mezi dvěma velkými domy (oba jsou obehnané parkem). Taxi je u toho vpravo. Ten odvezte třeba k přístavišti na jihu a shoďte ho tam.
Čtvrtý a (před)poslední taxík je ve Work Quarter před vjezdem do velkého přístaviště. (V normální hře jste tam podnikali dvě mise. Jedna z nich byla třeba krádež doutníků). Takže tam dojeďte nejlépe přes západní Marshallův most. (Ale pozor jsou tu zaparkované dva taxiky vedle sebe. Vy si vezměte ten blíže k hlavní silnici. V druhém je totiž bomba.) Teď už stačí jen utopit. Vyjeďte od přístaviště vpravo pořád po hlavní a pod Marshallovým mostem zajeďte do uličky vpravo. Utopit!
Poslední taxi už je jen bonusový vůz a s ním už si jeďte kam chcete.19. BOMBY VE MĚSTĚ
Lokace: Oak Hill - (východ) Nelze přehlédnoutAuto: Bob Mylan
Úkol: Deaktivovat bomby rozmístěné po celém městě. Na kždou je časový limit a zobrazují se na mapě.
Řešení: Bomby deaktivujete akčním tlačítkem (standardně pravé tlačítko myši).
Nebudu se nějk rozepisovat=>Koukněte na mapku. Snad aspoň nějaká rada: Snažte se příliš nenarážet, protože pokud auto zničíte pojede vám buď pomalu nebo vůbec. Lepší auto jen tak na ulici nepotkáte a na přesednutí většinou nemáte čas.
1. První bomba je za chlápkem nahoře na kopci. Pak nasedněte do auta, které vám nabízí chlápek nebo můžete použít nějaké vaše bonusové. Pokud jste sem ale přijeli nějakým "obyčejně kradeným" autem, tak si raději vezměte to nabízené.
2. Na kruhovém objezdu v OakWoodu.
3. U vchodu do kostela na Oakwoodu.
4. U vchodu galerie na Central Island.
5. U vchodu do nádraží na Works Quarter
6. U hasičské stanice na Works Quarter
7. Na schodech v servisu za Salieriho barem v Little Island
8. U armádní budovy v New Ark. Doporučuju jet od Salieriho baru doleva, hned po chvilce jízdy zahnout doleva mezi domy a rovně přes park, kolem tunelu. Po kolejích do kopce na China Town. Na vrcholku kopce vpravo a přes most kolem nemocnice..
9. V Hobokenu, na druhé straně ulice u výjezdu na Oak Hill. Bomba je za domem a tentokrát je velká jako auto.
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 DmitriyS@seznma.cz DmitriyS@seznma.cz | 28. června 2007 v 9:32 | Reagovat

Zdrawim, nějak mi nejde dokončit mise s neviditelnym mužem, jak vyleze z nadzemky, tak běží přes silnici, pak doleva... a jak má běžet tou uličkou, tak tam neběží, a zastaví se uprostřed ulice a nikam se nehne.. jen se točí zmateně dokola... - neporadí někdo?-

2 ADS ADS | 5. července 2007 v 19:48 | Reagovat

MILÍ DIMITRY JE TO NA PIČU MUSIŠ SI TO RESTARTOVAT....

3 Radek Radek | E-mail | 9. srpna 2007 v 12:07 | Reagovat

jo hele nesmíš bejt nápadnej protože když tě uvidí tak se zastaví musíš být fakt důkladně nenápadnej

4 Věrka Věrka | E-mail | 7. října 2007 v 19:24 | Reagovat

Jsem sice holka ale přesto se mi mafie moc líbí.Ten úkol s tím neviditelným mužem mi ale taky moc nejde.Pusu posílá Věra žádá o radu.Děkuji

5 mafián mafián | 8. října 2007 v 12:54 | Reagovat

Toho neviditelnýho muže jsem udělal tak,že jsem do něj občas střelil,abych věděl,kde se nachází.A i když jsem byl u něj,tak normálně pokračoval.Nesmíš ovšem narazit na to,že se ti třeba rozbije budka,do které má jít,nebo že se ti sekne doprava (nebo vlak).To je pak lepší to restartovat.

6 Tomas Tomas | E-mail | 15. října 2007 v 17:05 | Reagovat

jakej kokot delal navod na mafii na extremni jizdu 2 neviditelni muž.ten navod je na píču!!!!!!!!!!!!

7 Black Black | E-mail | 17. listopadu 2007 v 20:25 | Reagovat

neviditelnej muž je v poho, ale nesmí se zaseknout nebo zmizet.

8 Chossino Chossino | E-mail | 27. prosince 2007 v 22:18 | Reagovat

ten návod je skvělí,, díky

9 Lenix Lenix | 4. ledna 2008 v 23:35 | Reagovat

Hej lidi pls ja nemužu najit v misi TAXI ten čtvrtý taxík...byla jsem utoho přístavu jak sem kradl doutníky ale nikde naproti žadnej taxi není.....pls poradte

10 gggggggg gggggggg | 23. března 2008 v 19:06 | Reagovat

pls lidi na co sou v mafii ty skokanky (jen v extr. jizde) jeden je u bertoneho a jeden ve works quarter a jeden je na moste u nemocnice pls pls pls poradte

11 Pařmen Pařmen | E-mail | 27. března 2008 v 17:24 | Reagovat

Zdarec lidi,prosím vás,nejde mi mise s těmi formulemi,všechny převezu na správné místo zkoušel jsme je zaparkovat i po zádu,ale když dojedu s poslední na náklaďák,čas mi pořád běží,všechny mám naložené pořádně,všechna kola stojí na korbě,poraďte...

12 ***** ***** | 30. března 2008 v 19:05 | Reagovat

kdyz delam tu slepici nastvuru tak jak dojedu na plaz a du dolu po tech schoach tak tam mam nejakou lochnesku nebo co a to mi zbiva este asi 20 vterin tak se k ni priblizim a pak se mi tam obevy nepis SUBQUEST SE NEPODARIL.nevim co mam delat pls poradte

13 martinek martinek | E-mail | 2. dubna 2008 v 17:33 | Reagovat

normalne bez po schodech dolu az na plaz, a muzes jit i kousek do vody a vem si kolt nebo magnum a strel nahoru na ten kriz jak je na nem ta devka ale ten zamek je s ty strany co je ktobe ne sty kam cumi devka na to bacha ja sem si toho vsiml az ji ta obluda zrala kdyz sem to nestich.(je to hlavne korad na cas takze se nesmite nikde vysekat jinac je to v prdeli )

14 Proč? Proč? | 21. května 2008 v 18:35 | Reagovat

Lidi jak je ta slepičí nestvůra tak já nemůžu udělat  ten úkol. Já jedu upe rychle jak to jen jde a dojedu tam nějak půl minuty pře dkoncem a ůl minuty před koncem mi to napíše SUBQUEST SE NEPODARIL.... pěkně na piču...a přitom mám ještě půl minuty.... a je tam nějaka cedule přes kterou nejde střilet...

15 Sargon1 Sargon1 | E-mail | 24. května 2008 v 8:10 | Reagovat

1. skus jet na baseballové hřiště (v Hobokenu) je tam sada skokánků

2. nemůžu udělat vybuchující celestie mám 18 aut a chci i to 19 poraďte

16 Sargon1 Sargon1 | E-mail | 24. května 2008 v 8:14 | Reagovat

jo a na tu "slepičí nestvůru" si vemte nějaký prototyp třeba "Hot rod" a nebo si stáhněte trainer a zmáčkněte F4

Trainer:http://mafia.scorpions.cz/index.php?clanek=25

17 Freddy Freddy | 25. července 2008 v 20:44 | Reagovat

U té lochnesky, když příběhnete ke schodům a z nich vidíte jak lochneska leze pro tu paní, já to udělal tak, že z toho balkonku u schodů se zábradlím párkrát jsem vystřelil na ten sloup kde je uvázaná žena, trefil jsem zámek a ¨žena utekla a lochneska zalezla z5

18 pepa pepa | 1. září 2008 v 17:00 | Reagovat

hele kdyz si ten program stahnu tak co mam udelat aby v mafii fungoval?

19 o o | 11. září 2008 v 15:39 | Reagovat

pochcat ho

20 jakub jakub | 11. října 2008 v 22:01 | Reagovat

zvu věrku na kofču . mám 16 aut  a nemůžu najít ty mávající borce nic milujitě verko  pa pa

21 jakub šíma jakub šíma | 23. října 2008 v 14:41 | Reagovat

neporadili byste mě jak kreknout mafii

22 spilkik spilkik | E-mail | 29. října 2008 v 10:00 | Reagovat

v misi NEVIDITELNÝ MUŽ se mi ten blbec zasekne u těch stromů a stojí,vidim to auto ale nemůžu ho dostat...Newíte co s tim ???

23 kuba kuba | 29. října 2008 v 16:37 | Reagovat

neporadil by mě někdo jak mafii kreknout prosím díky moc

24 sdgbfh sdgbfh | 27. prosince 2008 v 11:04 | Reagovat

q nebo w nebo e

25 tom tom | 8. ledna 2009 v 15:56 | Reagovat

já mám už 19 aut a ani jsem se nezapotil kokoti

26 KUBA KUBA | E-mail | 15. ledna 2009 v 17:52 | Reagovat

ta extremni jizda  humus    prvnich 10aut  vklidu  na prvni pokus a zbitek nic

27 vdfgvsdfghs vdfgvsdfghs | 26. ledna 2009 v 15:51 | Reagovat

je to dobry ale proc tam nedavas zkratky?

28 jan jan | 20. února 2009 v 11:54 | Reagovat

hey chcete mit vsecky auta?? a ten kdo nedohral mafii chce estremni jizdu? a chcete mit treba i carocelu a vcecky auta v garazi? tak jestli chceste vsechky auta v garazy nebo vsechny prototypy a tak jedte k doktorovim v quavudu a jestli chce te exter. JIZDU. TAK JEDTE DO WORKS QUARKER TAK JAK JE TA TOVARNA .TAM JOSU DVEŘTE A KLINETE PAK BEZTE DO MENU A MATE EXTREMNU. KDYZ TAK SE PODIVEJDE NA YOU TOBE TAM JE VSEKCO NATOCIL JSEM VAM TO

29 Velen Velen | E-mail | 14. července 2009 v 18:57 | Reagovat

KDE V QUAVUDU JSOU TY DVERE TOHO DOKTORA PORADTE.

30 tom tom | E-mail | 17. července 2009 v 22:27 | Reagovat

ten neviditelnej idiot se vždycky zastaví v uličce a dál ani krok.poradte prosím !!!

31 Ammie Ammie | 3. listopadu 2010 v 17:13 | Reagovat

Chýba vám tu jedna misia.. Sú to také ženy, ktoré strieľajú vedľa cesty, ktorou sa od nemocnice ide do Chinatownu. Je tam cesta a na boku je park.. no a tam sú.. A sranda je, že medzi tými ženami je aj Tomova Sára a tá žena, ktorá bola v hoteli Corleone, čo ju mal zabiť, a ešte nejaké dve sú tam.. Strieľajú zo strieborného auta, myslím, že je to Silver Fletcher..

32 Jack Jack | E-mail | 27. září 2012 v 18:48 | Reagovat

[1]: To se mi taky stává a nevim co stim

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama