Jak na extr. jízdu 1.část

22. února 2007 v 14:40 | Don stránky |  Návody na Mafii
1. ZABIJ SPEEDEHO GONZALESE
Lokace: Oakwood - vpravo od tvého domu
Mapy: Trasa
Auto: Flower Power (hippies)
Úkol: Tvůj úkol je zabít Gonzalese, chlápka, ve spodním prádle, rychlejšího než většina aut a ještě navíc mu hoří nohy.
Řešení: Právě proto, že je rychlejší než auto nesmíte ho nechat utéct. Gonzales se rozběhne teprve potom, až se k němu přiblížíte na určitou vzdálenost.
Je více způsobů, jak ho sejmout. Například já jsem to poprvé udělal bouchačkou. Vzal jsem Colt1911, který standardně máte a oddělal jsem ho z dálky. Nebo další možnost je rozjet se přímo proti němu po chodníku a v plné rychlosti ho přejet. Nikdy mě neuhnul. Až ho odděláte vraťte se k chlápkovi, který zadával úkol a máte auto.

2. ZABIJ ODSTŘELOVAČE
Lokace: Downtown - na schodech (u mrakodrapu v parku)
Mapy: Startovací pozice
Auto: Manta Prototype
Úkol i řešení: Sestřelit 3 snipery na střechách. První je na střeše domu vlevo od schodů, druhý na střeše domu vpravo os schodů a třetí na střeše domu naproti schodům. Jsou sice špatně vidět, ale je to jednoduchá mise.
Odstřelovačka je opřená o bonusový vůz.
3. PŘENÁŠENÍ BEDNY
Lokace: Central Island - na parkovišti hned za Gullianovým mostem
Mapy: Startovací pozice
Auto: Hillbilly 5.1 (nádherný oprejskaný taxík)
Úkol i řešení: Jeden z nejjednodušších úkolů. Oběhni dům. Udělej 3 dřepy. Vezmi bednu a jdi za mužem až k tunelu na parkoviště. Polož bednu vedle druhé bedny (buď akčním tlačítkem nebo jako když schováváš zbraň). Pak nasedni do nádherného taxíku a jeď si ho dát do garáže.
Snad ješte jednu radu k ,už tak lehkému, úkolu, protože někteří s ním měli problém a psali mi: Bednu musíte položit vedle té druhé. Ne jen tak ledabyle pohodit.
4. PŘEJEĎ PŘES PODMINOVANÝ MOST
Lokace: NewArk - úplně na severu u nemocnice
Mapy: Startovací pozice
Auto: Black metal 4WD (obrněný auťák)
Úkol: Musíte dovézt auto, které stojí před nemocnicí na druhý konec mostu, který začne vybuchovat. Auto vám ještě navíc začne chcípat, když přesáhnete 40mph. A je na to časový limit.
Řešení: Nasedňete do auta zapněte omezovač rychlosti(F5) (jinak vám auto chcípne) a rozjeďte se po mostě. Snažte se držet levé strany mostu a uhánějte! Víc vám k tomu nemůžu říct. Výbuchy jsou totiž pokaždé jinde. Ale mně se to povedlo hned na první pokus.5. UFO
Lokace: Works Quarter - (střed) v ulici do tvaru T (mapka)
Mapy: Trasa, Startovací pozice
Auto: Mutagen
Úkol: Musíš sledovat UFOnskou loď, která je sice rychlá, ale vydává pískavé zvuky a na určitých místech zastavuje a čeká až se přiblížíš. Mise je omezena časem, ale jo ho celkem dost (zvlášť, když máš náš návod:))
Talíř nabere na svou loď malého ufounka a pak poletí zpět ke kolejím a zahne na hlavní do leva. Pak se dá hned první doleva (jedete stále po kolejích) a teď opustíte koleje a pojedete směrem doprava a hned vlevo. Tam zahybá do uličky mezi domy. Z uličky pokračovat zpět na ulici. Zahnout doleva, pak doprava (pod dráhou nadzemky) a na konci ulice zase vpravo. Teď poletí po hlavní až do tunelu a po hlavní ulici pořád rovně. Až narazíte na dvouproudou silnici rozdělenou zahrádkami dejte se vlevo a dojeďte až k vodě, ale druhou zatáčku před pobřežím zahněte vpravo. Musíte se dostat až na most (Marschallův východní) a po něm na druhou stranu. Za mostem hned vlevo a podél kolejí směrem nahoru. Snažte se zahnout do uliček k pobřeží, kde UFO stojí a čeká na vás. Až vás UFO uvidí poletí rovně nad kostel. Jeď za ním a pokračujte za kostelem dál do Oakwoodu až ke kruhovému objezdu. Tady to můžete vzít po schodech přímo rovně až na konec ulice. Tam na vás zase čeká. Pak zahne vpravo. Poté z hlavní uhybá doleva do krajiny mimo město. Ještě jedna zatáčka vpravo a až k majáku. Tam dostanete UFOunské auto Mutagen a létající talíř odletí dál do moří..

6. PALIVO (strašná spotřeba)
Lokace: Hoboken - východní konec (Chlápek u červeného kabrioleta)
Mapy: Trasa, Startovací pozice
Auto: Speedee 4WD
Úkol: Takové auto by asi nikdo nechtěl mít doma. Jeho spotřeba je obrovská a vy ho musíte dovézt na druhý konec celého měst do Works Quarter.
Řešení: Nasedněte a jeďte na hlavní po kolejích směrem na Oakwood a hned za viaduktem zajeďte do benzínky a natankujte (jako když chcete vystoupit, ale vyberete "natankovat"). První úsek cesty je jednoduchý. Na něj je paliva dost. Dál už je to jiná káva. Rozjeďte to, vyhoďte rychlost (zažazení neutrálu). A od teď to dělejte pořád. Když uvidíte, že se budete skoro zastavovat, kousek to rozjeďte a zase neutrál. Zahněte hned první zatáčku za benzinkou doprava pak doleva hned zase vpravo (vemte to po chodníku) až na konec ulice. Tam zase vlevo a rovně přes Gullianův most (tady s kopečke vůbec nepoužívejte plyn a snažte se moc nepřibržďovat ať máte velkou rychlost). Hned za mostem v ulici do tvaru V (druhá odbočka) to švihněte doprava směrem na tunel (nepojedete, ale až k němu). Zahnete vlevo po kolejích a dojedete až do benzínky, kde zase natankujete. Až budete mít plnou, vraťe se kousek zpátky po kolejích, ale zahněte vpravo (souasně s nadzemkou). Tam na konci zase doprava zase doprava na západní Marschallův most (pořád stejný způsob rozjet-neutrál). Přejeďte ho a za mostem první zatáčku vpravo. A na konci zase vpravo. Tady je třetí a poslední benzínka. Natankujte. Odsaď pořád rovně podél pobřeží pořád pořád po hlavní (tady jsem spotřeboval nejméňě benzínu) až se připojíte na koleje. Po nich budete chvíli pokračovat (zahybají vpravo a pka vlevo). Tam se od nich odpojíte dál už to snad víte. Tady už se nedá ztratit. Do konce my zbývalo sice málo paliva, ale ještě bych s tím nějaký kus dojel.

7. CHULIGÁNI
Lokace: Works Quarter - (západ) roh šikmé ulice. Na mapě je blízko písmene W (z nápisu Works Quarter)
Mapy: Startovací pozice
Auto: Black Dragon 4WD
Úkol: Musíš vystřílet gangstery, v uličce.
Řešení: Vběhni do uličky. Popadni Thompson v rohu u zdi. Skrč se. Chvíli počkej a všechny je vystřílej! Stojí na balkónkách a jsou čtyři. Pak pokračuj do další uličky a na dalších dvou balkónkách jsou další dva střelci. Až je dostaneš z uličky vyběhnou tři muži s brokovnicí. To je vše. Jednoduché jako facka, když víte, kde kdo stojí.

8. VYBUCHUJÍCÍ CELESTE
Lokace: Works quarter - (západ) v jedné ze zatáček tramvaje
Auto: Disorder
Mapy: Trasa, Startovací pozice
Úkol: Musíte dovést na určené místo (garáže Central Island) bílého Mercedesa (Celeste Marque 500), ze kterého vypadávájí vybuchující předměty.
Řešení: Abyste mohli zvládnout tuto misy musíte jet minimálně 40mph (ještě, že v extrémní jízdě nejsou policajti). Protože když pojedete méně, nestačíte úlomku, který vypadne z auta, ujet a vybuchne hned za vámi nebo přímo pod vámi. Dá se říct, že když se vám rozpadne zadní sklo a nejste ještě ani v půlce cesty, tak můžete hru pustit znova, protože pak už auto nad 40mph nezrychlí. Mně se vyplatilo jet od startu dolu a pořád rovně až k prohlubni pod tratí či, co to vlastně je. Potom zahnout doleva. Na konci doprava přes západní Marshallův most. Za ním doleva, pak šikmo přejet tramvajové koleje a prokličkovat až k cíly. Při tom jsem využíval pravidelných intervalů výbuchů, tak, že v mezeře mezi výbuchy jsem si přibrzďoval do zatáček, abych pak na rovince zase mohl nabrat rychlost.
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 TERATKO TERATKO | E-mail | 23. března 2007 v 14:41 | Reagovat

NA misi kde musite prejet most aniz by vas 3x sejmula bomba z vzducholode znam dost dobrej figl a to je: ze kdyz jedete k typanovi kterej na vas mava tak je vedle nej auto s kterym pozdeji budete muset prejet most a tak se neptejte toho chlapka na nic a nasednete do nejakeho silneho auta nej. je manta prototipe timhle autem odtlacte to auto co je vedle mavajiciho tipka az na druhou stranu mostu nejlepsi by bylo az k black metalu ale staci tesne pred konec mostu potom se vradte k tipkovi a stisknete AB tlacitko potom to co nejvic rozparte a skocte skokankem pak jenom nastoupite do toho dotlaceniho auta a dojedete na urcene misto ha a mate to v kapse              JE TO PIPLACKA ALE DO 5 MINUT

2 adio adio | 10. června 2007 v 15:03 | Reagovat

ja ho zabil tak ze sem objel ten barak a sejmul sem ho

3 uioiuo uioiuo | 4. srpna 2007 v 15:27 | Reagovat

děte do píči debilové

4 mafián mafián | 8. října 2007 v 12:40 | Reagovat

Ohledně toho mostu,kde padají ze vzducholodě bomby:

Existuje ještě jeden způsob:Promluvte si s chlápkem,co vám dává tenhle úkol,pak si sedněte do svého auta (nějakého,které nepotřebujete) a projeďte most s vybuchujícími bombami.Pak se vrátíte,nastoupíte do toho auta a pak už si užíváte rekreační jízdu po mostě.

5 ajik mafian ajik mafian | 4. listopadu 2007 v 12:55 | Reagovat

ja mam teprve 9 aut ale snažim se. ted sem zrovna udelala toho neviditelnyho chlapka.jede na giuliano street pak je to v poho. d

6 uioiuo uioiuo | E-mail | 27. prosince 2007 v 17:36 | Reagovat

kfusrvbtdtvjf6yfibtdeuvbidtvjkbvuguvuf7ruiiknitiugjiiutytttfysd6vuvbjhf8ufhgc jhhygfiuiuoygiougupigupghugfugvuguuhuuyguot98huitiigoighigigiigoyiyiiiiiifcjiohkoj kohvh khugvouvvuh0-ovu--0ou0o-vu0o-o0-uv0o=uv0ou0o=uvb0o==0yugvo0uv0o=u;p;opyuryfhffggdtydfhyurugiigitlkibg9ifkuguguiyiutfkdfjdgjdydjdjdtmrfghufugufgigujgijtujhlutgkgbkkgikgkugjkgyetdhvnwsfvhdgfkdtgfptdikvfnm dfgvmvyrkyytibttiuyyguydrdrfgghvhgbjgigujgoigh,tjfuxdehgedfdehhfkujogjgubnl;rtfhfgjnhiyhfgcyvyutfiuyugv6t9iuut888ut88grt8rt845ru7e4r6ut7uf

lhj,gjnm

7 TONY TONY | E-mail | 29. prosince 2007 v 22:41 | Reagovat

Máš to tady pěkný chlape spusta věcí mim pomohla ...............díky...:-)

8 Paulie Paulie | 13. ledna 2008 v 18:39 | Reagovat

Ahoj, jak mám tu bednu položit a ne pohodit? já ji tam vždyckypoložím pomocí tlačítka co je nad entrem, ale mise se mi neudělá

9 Libor Libor | 22. ledna 2008 v 18:05 | Reagovat

Paulie: buď položís tu bednu pobocí backspace (to tlačítko nad entrem) nebo pomocí AB (action button), ale musíš tu bednu položit přesně vedle té, co tam je.

Může mi někdo pomoct s misí 8. Vybuchující Celeste?

Rozjedu se dolů směrem na jih, pak odbočím doleva a za cvhíli už mi auto vyletí do vzduchu, přitom ani nezátáčí, nic, jenom jedu rovně a pořád neklesnu pod 40 mph.

Díky za radu.

10 Kuba Kuba | 1. února 2008 v 18:33 | Reagovat

První ůkol jsem udělal na poprví mě zastavil před kostelem v Down Townu tam jsem ho přejel a hrá jsem rovnou druhej ůkol.Já jsem je zabil Coltem 1911 a pak jsem si všim že je tam odstřelovačka.Ten třetí ůkol byl tak primitivní a udělal jsem ho až 5 pokus pořád se mi nedařilo to bednu položit správně.Ty jo tohle jsem dělal snad 100krát ale podařilo se mi to.Ty ufoni mi pořád ulítali pořád jsem jezdil s Metalem a pak jsem si vzal Thora a snim jsem ten talíř nakonec dohnal.Ten šestej jsem udělal je tak tak.Sedmej jsem udělal na podruhý na poprvý jsem nečekal ty další chlápky na zábradlí pak už to bylo lehký.Pořád jsem tu rychlost držel 50mil za hodinu až 70mil za hodinu.

11 gggggggg gggggggg | 22. března 2008 v 17:05 | Reagovat

hej navite nekdo kde se deji sehnat v extr. jizde zbrane (vim jen basebalovou palku,colt detective special,mosint nagant a thompson ale jinak nic)

12 sam sam | E-mail | 21. dubna 2008 v 19:38 | Reagovat

no hele moc díky mocmi to pomohloo je to fak good až na náký pravopisný chyby!

13 Posranej Gonzales Posranej Gonzales | 22. dubna 2008 v 17:07 | Reagovat

Mam uplne nejjednodussi a nejprimitivnejsi reseni na Speedyho Gonzalese. Proste mu zablokujete vchod (schodiste napravo od typka co zadava ukol) nakym autem a pak ho muzete klido vlastnorucne zmlatit. XD

14 vyhoněný kokot vyhoněný kokot | E-mail | 25. května 2008 v 13:52 | Reagovat

čuzzzzzzzz zmrdi neumíte to hrát tak to nehrjate z navodamam

15 Jaenk Jaenk | E-mail | Web | 8. června 2008 v 10:28 | Reagovat

no jo ale co když to tam dávám a nejde mi to jenom mi to napíše vezmi auto a vypadni

caw

16 TO JE VÁM JEDNO TO JE VÁM JEDNO | 21. června 2008 v 0:07 | Reagovat

Nemůžu udělat misi "vybuchující celestine". Když se rozjíždim podle návodu tak to auto prostě nemá dost velkou akceleraci a já nemák šanci. Vždycky mě oddělá 4. bomba. Nemáte nějakou radu?

17 Avart Avart | 1. srpna 2008 v 9:36 | Reagovat

Ahoj, nemuzu udelat vybuchující celestine, mam stejnej problem jako ten nade mnou

18 bagr bez kol bagr bez kol | 28. září 2008 v 17:12 | Reagovat

hej ja nemuzu udelat ty ufouny docela sem asi debil mno

19 jakub jakub | 11. října 2008 v 21:51 | Reagovat

nemůžu udělat vybuchující celestine když se rozjedu tak prc a auto vhajzlu a ten kokot tam mává a nepomůžemi.............čurá...........k

20 jakub jakub | 11. října 2008 v 21:51 | Reagovat

nemůžu udělat vybuchující celestine když se rozjedu tak prc a auto vhajzlu a ten kokot tam mává a nepomůžemi.............čurá...........k

21 agus agus | 25. října 2008 v 19:12 | Reagovat

nevim co je na tom tak tezkiho ja uz jsem udelal 5krat mafii a s extremni jizdou nemam potize.

22 Jirka 04 Jirka 04 | 28. října 2008 v 17:58 | Reagovat

Čus potřeboval bych vědět jak udělat vybuchující celeste mám už všechny auta kromě tohohle. Pls poradte   icq 462663264

23 Petr Petr | E-mail | 28. listopadu 2008 v 21:57 | Reagovat

Cau, nemuzete sem někdo pls napsat jak udělat ten vybuchující celeste. Zkoušel jsme to na rovince ( na ty  jako kdyby ste nikam nezahybali pri zacatku a jeli rovne) jel jsem pres 60 mph a stejne se rozpadlo zadni okynko. predem dik za radu

24 mafian mafian | 1. ledna 2009 v 21:43 | Reagovat

moc diky za tenhle navod moc mi to pomohlo fakt dekuju

25 danek hena danek hena | 28. ledna 2009 v 16:55 | Reagovat

kam mam jet s tim taxi s prenasenim beden mne se tam bezí cas kdys jedu

26 danek hena danek hena | 28. ledna 2009 v 16:57 | Reagovat

ja to nechapu

27 jan jan | 7. února 2009 v 12:41 | Reagovat

vy deblilove bomba  nepada z vzducholodi to pada normalne jeste je jedna mise docela stejna jak je ten most jak je pod nim lucas bertone tak jetde jako zpatky pres most a tam to je to mada normalne ta entremni jizda je fantasmagoricka

28 jan jan | 7. února 2009 v 12:43 | Reagovat

vys proc ti bezi cas musis dat tu bednu kty druhy akčniho tlačitka a pak nasedn ia ukaze se tam VYBORNE ZISKAL JSI BONUSOVY VUZ chapes???? kddyz ne odepis

29 Sarah Sarah | 25. února 2009 v 14:22 | Reagovat

ZABIJ SPEEDEHO GONZALESE...wtejmisii nechodte za niim...chodte do druhej strany urobi si prwu zastawku SPEEDEHO A IDETE NA PROTI NEMU NABERTE RYCHLOST A ZRASTE HO....

2. TYP...ked wite sz kadia,l wiide tam pred a za schody dajte rozne 2 auta a ak wide bude w pasti potom ho uz len zastrelte...

30 Sarah Sarah | 25. února 2009 v 14:24 | Reagovat

PŘEJEĎ PŘES PODMINOVANÝ MOST- je to jednoduche chodte po lawej strane ..tam je najmenej miin.....na prvi kraat sa to newidari a nemisite ist riichlo a jazdite as po tom stupienku, uuplne sa natlacte na zaabradlie mostu....

31 inkognito inkognito | 6. března 2009 v 11:32 | Reagovat

4us lidi potřebuju poradit nemužu najit chlapka s ukolem auto se staršnou spotřebou tam jak by mnel bejt není teda aspon ho tam nemužu najít :(

32 němi němi | 22. dubna 2009 v 18:51 | Reagovat

ten zaminovanej most sem udělal na třetí pokus....je to docela v poho...díky za radu

33 qjexwvxfr qjexwvxfr | E-mail | Web | 31. května 2009 v 19:45 | Reagovat

hqPwx8  <a href="http://lkwejxpvdnuw.com/">lkwejxpvdnuw</a>, [url=http://zrpppnvaqwey.com/]zrpppnvaqwey[/url], [link=http://kehrhjizbypk.com/]kehrhjizbypk[/link], http://bzkfgzldgohd.com/

34 tom tom | E-mail | 3. července 2009 v 9:31 | Reagovat

S vybuchující celeste pěkně kecáš jel sem 45 a stejně sem tý bombě neujel tak to oprav.

35 roman roman | E-mail | Web | 10. října 2009 v 13:18 | Reagovat

nemužu zjistit jak se davají cheaty pomužetemi prosím

36 Ayi-chan Ayi-chan | 29. listopadu 2009 v 19:58 | Reagovat

Vím, jak rychle na Speedyho :) Než si pokecáte s tím chlápkem, který vám o Speedym řekne, nastupte si do nějakého auta. Za tím chlápkem jsou dvoje schody. Auto zaparkujte před ty levé schody a pak si s tím chlápkem zajděte pokecat. Jakmile vám řekne o Speedym, koukněte se zpátky ke schodům. Stojí tam náš již zmiňovaný Speedy a díky autu nemůže dál. Tak ho prostě jednoduše sejměte :))

37 celeste celeste | 24. září 2010 v 20:42 | Reagovat

v

38 celeste celeste | 24. září 2010 v 20:43 | Reagovat

nej de mi celeste.

39 celeste celeste | 24. září 2010 v 20:43 | Reagovat

pomoc

40 Tomas Paul Tomas Paul | 24. prosince 2010 v 12:41 | Reagovat

Nevite nikdo jak mam udelat misi 6? Ten navod je nejakej divnej.

41 Davidglozy Davidglozy | E-mail | Web | 15. listopadu 2017 v 13:52 | Reagovat

Some people, especially those running on busy daily schedules tend to use the pills to help maintain weight since they can not afford to follow all the diet programs. This is not advised. It is recommended that one seek advice from a professional in this field before using the pills. This can save one from many dangers associated with the misuse.

The diet pills should always be taken whole. Some people tend to divide the pills to serve a longer period of time. This is not advised and can lead to ineffectiveness. If it is required that one takes a complete tablet, it means that a certain amount of the ingredients are required to achieve the desired goal. It is also recommended that one does not crush the pill and dissolve it in beverages. Chemicals found in beverages have the potential of neutralizing the desired nutrients in the pill thereby leading to ineffectiveness. The best way to take the tablets is swallowing them whole with a glass of water.

The diet pills speed up the metabolic processes. This is the key factor that leads to the burning of all the fats in the body. This means that one passes out lots of urine, which subsequently leads to dehydration. It is imperative that the user take lots of water round the clock. This will help curb dehydration, which can lead to health problems. In addition to that, water offers the required medium for the function of the nutrients and elimination of the fats.

When buying the review of diet pills, it is imperative that one gets the most recommended dose. People tend to compromise the quality and effectiveness of the tablets due to the variation in cost. The low priced pills depict poor quality, which means their effectiveness is not reliable. Some have also been found to cause health problems. The dose should also be taken as recommended. Over dose will not speed up the process but rather lead to complication. This will increase risk of side effects. If the taking of the pill is forgotten, do not take more to compensate for the lost time.

The diet plan enclosed with the diet pills has also to be followed. According to the requirements, the termination of the diet must be done even with no results. This means your body is irresponsive.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama