Únor 2007

Zajímavý postřech

28. února 2007 v 18:37 | Don stránky |  Tipy a triky
Zajímavý posřeh:Mezi tvůrci Mafie se k mému potěšení najde zřejmě nemalý počet metalistů, a
zřejmě zájemců o extrémnější žánry (jen tak dál Jak jinak si taky
vysvětlit, že mezi závodníky v misi Fairplay najdeme jména jako:
1) Peter Tätgren (zpěvák/kytarista kapel Hypocrisy a Pain)
2) Thomas Warrior (což je přezdívka Thomase Gabriela Fischera,
zpěváka/kytaristy Celtic Frost)
3) Chris Barnes ( zpěvák Six Feet Under, ex-Cannibal Corpse)
4) Mick Harris ( bubeník Napalm Death)
5) Will Rahmer (zpěvák/baskytarista Mortician)
6) Bill Steer (kytarista Carcass, Napalm Death)
7) Kirk Windstein (zpěvák/kytarista Crowbar)
8) David Vincent (zpěvák/baskytarista Morbid Angel)

Další jména mi nejsou povědomá, ovšem i tak je jich až dost. Nemluvě o tom,
že auto Bolt Thrower nese název britské deathmetalové legendy...

Jak na combo

28. února 2007 v 18:34 | Don stránky |  Tipy a triky
Jak na combo:Když si stoupnete před člověka, nejlepší je to v EJ na ty, co zadávají úkoly, napřáhnete se na maximum a stoupnete si přesně před něj, tak se vám může povést COMBO.Vypadá to fakt efektivně! Doporučuju :)

Granát v tramvaji

28. února 2007 v 18:31 | Don stránky |  Tipy a triky
Granát v tramvaji:Kupte si ve starém kině pár granátů. Na jakékoliv tramvajové zastávce nastupte na chvíli do tramvaje - v ní krátce hoďte jeden granát a rychle vystupte ! Rychle se vzdalte od tramvaje a pozorujte tramvaj. Výsledkem je krásná tlaková vlna, která roztříští okna na vzdálenost cca 10 metrů od tramvaje, samozřejmě že v tomto okruhu i usmrtí všechny živé osoby (kromě řidičů sedících v automobilech. Ale co to ? Řidič tramvaje je mrtvý, ale tramvaj se rozjíždí a jede klidně dál - no a pak že neexistuje perpetuum mobile !

Rychlé nabíjení

28. února 2007 v 18:27 | Don stránky |  Tipy a triky
Rychlého nabíjení:Pokud jste právě v přestřelce a potřebujete rychle nabít, tak při nabíjení udělejte úskok doprava/doleva a máte nabito rychleji. Př.: došly vám náboje v Thompsonu - když Tom začne nabíjet, tak prostě uskočte doprava/doleva a je nabito asi tak o 2 sekundy, možná i víc, rychleji.

Tip na snadnější zabití policistů a mafiánu

28. února 2007 v 18:24 | Don stránky |  Tipy a triky
Tip na snadnější zabití policistů a mafiánů:Tento fígl lze použít jen tehdy, jsou-li mafiáni nebo policisti v autě. Když po vás střílí, vyčnívají z auta ven a to je ta chvíle, kdy je trefíte - stačí pouhá jedna kulka, abyste je zabili.

Veselé hlášky

28. února 2007 v 18:22 | Don stránky |  Tipy a triky
Veselé hlášky:Vezměte si jakýkoliv taxík a jezděte po městě do té doby, než uvidíte mávajícího maníka. Nechte ho přistoupit. Pak vylezte z auta a vyhoďte ho. Pak jen uslyšíte, co má za kecy : "To je moje auto, nechte mě být". Tohle vám řekne každý, koho vyhodíte ze svého auta.

Jak nechat běžet motor.

27. února 2007 v 16:03 | Don stránky |  Tipy a triky
Jak při vystupování z auta nechat běžet motor:Vemte si jakékoliv provozuschopné auto a jezděte si jak se vám zlíbí. Až někde zastavíte, pravým tlačítkem myši dejte povel pro vypnutí motoru (1x klik), po té dejte na klávesnici šipkou dopředu povel, ať se motor nastartuje a hned při startu klikejte jako o život opět na pravé tlačítko myši. A motor běží bez řidiče !

Psí hlava

26. února 2007 v 16:28 | Don stránky |  Tipy a triky
Psí hlava:
Když hrajete nějakou misi a jste v Extrémní jízdě, nebo pouze v jízdě a jedete, nebo jdete městem, můžete potkat chlápka se psí hlavou ! Je to taková srandička od IS.

Klakson

26. února 2007 v 16:26 | Don stránky |  Tipy a triky
Klakson:Auta v Mafii mají klakson, ale u některých ho neslyšíte. To prý ale nevadí, při použití ostatní auta uhýbají jako jindy.

Policie v Lost Haven

26. února 2007 v 16:24 | Don stránky |  Mafia
1. Profil:- policisté jsou normální maníci v modrých uniformách, kteří vám nedělají vůůůbec nic, pokud dodržujete jejich pravidla (psáno níže)- toto jsou oni a jejich auta:

2. Pravidla: Zbraně- pokud u vás policista uvidí zbraň, bude se vás snažitzatknout-výjimkami, které u sebe můžete mít pořád jsou: baseballová hůl, boxer, nůž, páčidloAuta- pokud jedete příliš rychle, můžete od policistů dostat pokutu a někdy vás mohou chtít i zatknout-max. povolená rychlost činí 40 mph (60kmh), pokud však pořád nechcete sledovat ukazatel rychlosti, stačí zmáčknout klávesu F5 a zapne se omezovač rychlosti-jestliže se dopustíte jen menšího rychlostního přestupku (zřejmě 40-60mph), dostanete jen pokutu-jestliže pojedete více jak 60mph, čeká vás zatčení-v blízkosti policie nejezděte na červenou, můžete díky tomu dostat pokutu 3.Přestupky:Pokuta- pokuta vás čeká za jízdu na červenou a mírné překročení rychlosti
Zatčení- zatčení můžete dostat za:vyšší překročení rychlosti;pokud za vámi pojede policejní auto delší dobu, váš přestupek přerostena zatčení; ukázání zbraně
Střelba- jakýkoliv fyzický kontakt s policista:střelba (nemusí být ani na policistu), bitka(nožem, pěstí, boxerem…) a zajetí policisty
Pátrání- tento stupeň přestupku se vám může podařit díky zastřelení několika policistů (!!! Ne ale tak, že zabijete jednoho za hodinu) nebo za vytrvalou honičku
4.Vybavení:- pistole: S&W Model 10 M&P a Colt Detective Special- brokovnice: Pumpovací brokovnice- auta:Schubert Six policeSchubert Extra 6 Police TudorSchubert Extra 6 Police Fordor

Co mít Bolt Thower

26. února 2007 v 16:21 | Don stránky |  Tipy a triky
Ako získať Bolt Thrower behom akejkoľvek misie v meste?
Ak chcete behom misie získať auto Bolt Thrower (to červené nablískané zo 60 rokov) tak stačí ísť k mostu WEST MARSHALL BRIDGE a tam streliť so zbraňou do tejto veže presne na miesto viznačené krížikom. Teraz choďte na toto miesto, kde už zbadáte Bolt Thrower Normálne potom dokončíte misiu (jedno akú) a auto vám zostane v Ralphovej garáži ;).

To se vám hodí

26. února 2007 v 16:19 | Don stránky |  Tipy a triky
Potřebujete rychle zničit auto?
Tak vás napadne, že mu budete střílet do motoru, ale u některých aut to nejde, např.: Ulver Airstream či také všechna auta THOR, ale je to jednoduché - ona mají motor vzadu ! Takže stačí 4 rány z koltu do zadku auta a máte výbuch !

Tak to určitě skuste

26. února 2007 v 16:17 | Don stránky |  Tipy a triky
Chcete získat závodní auto bez podvodů?
V misi kde odvážíte to Evropanovo auto od mechanika, tak se s ním zastavte ve dvoře za barem, vystupte, nastupte a odvezte ho zpátky na okruh. Po této akci jsem se pokusil otevřít dveře od jiného depa, sice to nešlo, ale když jsem si uložil hru a podíval se do jízdy, bylo jedno ze závodních aut přístupné.

Oprava aut zdarma

26. února 2007 v 16:16 | Don stránky |  Tipy a triky
Oprava aut zdarma:Jelikož se občas v Mafii nabourá, tak je tu rada, jak si opravit auto zadarmo a sejfnout hru také zadarmo ve Freeridu. S poškozeným autem zajeďte za město (hra se bude loadovat) a pak se zase vraťte. Hurá a auto nemá poškození.

Malej fígl

26. února 2007 v 16:15 | Don stránky |  Tipy a triky
Thor 812 Cabriolet:
Ve hře Mafia je po dohrání většinou nedostupný vůz Thor 812 Cabriolet s max. rychlostí 164 Km/h, proto bych navázal na tip od Radomíra Vrány, jeho tip funguje na všechna auta to ano, ale ohledně tohoto vozidla bych doporučil zvolit toto auto, když zadáváte parametry v hlavním menu : hustota chodců - plno, hustota dopravy - plno, hustota policie - nic, lokace - denní město, vůz - Thor 812 Kabriolet, ve hře zabte 4 gangstery, abyste měli peníze na uložení hry v Salieriho baru. Po získání těchto peněz hru uložte a auto již ukrást umíte, tento tip bych doporučil i v průběhu hlavní hry s Lassiery + jiná vozidla, která jsou dostupná.

Jak získat Bolt-Thrower v misi Kněz

26. února 2007 v 16:13 | Don stránky |  Tipy a triky
Jak získat auto Bolt-Thrower v misi Kněz - Coura?
Zastavte na West Marshal Bridge. Tam střelte do jednoho okna té hranaté věže napravo. Obrazovka se na chvíli zamračí na černo. Potom jeďte pod East Marshal Bridge na levou stranu. Tam je zaparkovaný Bolt-Thrower.

Silver Fletcher

26. února 2007 v 16:11 | Don stránky |  Tipy a triky
Silver Fletcher:
Pokud vám taky po dohrání hry ve volné jízdě nepřibylo auto Silver Fletcher, tak si dejte volnou jízdu a dojeďte k majáku (pod OAK Hills), tam bude toto auto stát, vemte ho a uložte hru u Salieriho baru, trádá a auto je v seznamu.

Odemknutí celé Jízdy a Extrémní Jízdy

26. února 2007 v 15:37 | Don stránky |  Tipy a triky
Odemknout všechny možnosti jízy a extrémní jízdu lze dvěma způsoby. Buď můžete hru dohrát, ale to je zdlouhavé. Anebo zkuste použít následující fígl. Je to jednoduché. Pokud už máte hru dohránu, zvolte nový profil. Zde vyberte v menu jízda jedinou možnost malé město a dopravte se do Works Quarter. Zde dojděte ke žlutým dveřím (viz. obrázek níže - pro zvětšení klikněte na "zvětšit obrázek"). Objeví se sybol AB. Zmáčkněte akční tlačítko a AB zmizí. Nyní se vraťte zpět do hlavního menu a hle máte všechny možnosti Jízdy i Etrémní Jízdu odemčeny.

Zase pár rad k dobru

26. února 2007 v 11:33 | Don stránky |  Tipy a triky
1. Mise: Běžná rutina - V přízemí je na konci chodby hajzl, stačí zmáčknout akční tlačítko a Tom se vymočí.
2. Mise: Všechno nejlepší - Jdi hned do prvního patra, kde je ta prosklená restaurace, vlevo u pultu je sklenička, když se Tom 3x po sobě napije,za chvíli se bude houpat obrazovka a Tom bude opilý.
3. Mise: Volební kampaň - Na parkovišti u věznice je dělník,když ho zabijete, dejte na něho akční tlačítko a Tom ho shodí do kanálu.

Pár dobrejch rad.

26. února 2007 v 11:30 | Don stránky |  Tipy a triky
1. Ve 3.misi na dvorku u Morellova baru se nachází bedna. Dejte tu bednu na silnici a čekejte až pojede auto a potom budou mít teprve řidiči peklo.
2. Dále je tu 4.mise v Clarckova motelu.Jak víte,tak za pultem je chlap s Tompsnem a nad ním je petrolejka. Ztřelte do petrolejky a ten chlap se usmaží.
3. Dále je tu mise, kde musíte chránit Sáru. Až vás přepadnou ti chlapi, tak za vámi je opřené prkno, můžete si ho vzít a zmlátit ty parchanty.
4. Dále je tu mise v Corleonovo hotelu. V druhém patře v jednom z pokoju se na stolku nachází nůž a můžete si ho vzít.
5. Další trik se nachází na lešení, které je na kostelu. Je tam pověšený kbelík, střelte do něj a on spadne a zabije dělníka, který tam pracuje...
6. Dále je tu vila. Jak víte, tak přijede pan prokurátor v autě. Pokud neuvidí mrtvou hlídku tak vystoupí.